"GAZETA", SŁUCHAM!

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Bezpłatna infolinia: 0 800-170-755 [email protected]
       Stanisław Kożuch z Bydgoszczy: - Nie ma co się oburzać na minister Środę za wypowiedź w Sztokholmie. Ona pierwsza odważyła się powiedzieć to, o czym hipokryzja nie pozwala mówić innym. Wiadomo, że żony bite, gwałcone przez mężów alkoholików-sadystów nie znajdą pomocy u proboszcza. Dowiedzą się, że mają cierpieć, bo rozwód jest grzechem.
       Stanisław, emeryt z Bydgoszczy: - Staję w obronie minister Środy, bo przecież powiedziała prawdę. W Polsce kobiety były, są i będą dyskryminowane. A nietaktownych słów biskupa Pieronka nawet nie chcę komentować.
       Andrzej z Bydgoszczy: - Biskup Pieronek powiedział, że miał siedem sióstr, ale żadna nie była nienormalna. To miała być ocena wypowiedzi minister Środy. Tymczasem pokazał jaki jest stosunek polskiego duchownego do kobiety-ministra. Pełen wyższości i pogardy.
       Barbara z Torunia: - Kościół miesza się do polityki, wkracza też w życie rodzinne parafian. Obłudą jest udawanie, że tego nie czyni. Dlaczego w kraju, w którym zdecydowana większość stanowią katolicy, dochodzi do tylu dramatów, przemocy w rodzinie? Z niesmakiem odebrałam też wypowiedź biskupa Pieronka, który niedawno wicepremier Jarugę-Nowacką nazwał betonem, a teraz obraził minister Środę. Cenię intelekt pani minister i życzę jej wytrwałości.
       (Odebraliśmy w tej sprawie wiele telefonów - wszystkie podobne w tonie - przyp. red.)
       Krzysztof ze Świecia: - "Wojna na recepty" - tej sprawie tylko przyklasnąć. Żałuję, że w Polsce pozwolono otworzyć tylko 100 Euro-Aptek, bo przydałoby się ich znacznie więcej. A pana Wróbla z Naczelnej Izby Aptekarskiej pytam, dlaczego mówi o zagrożeniach, a nie wspomina o gigantycznych marżach pobieranych przez aptekarzy?
       Kazimierz z Grudziądza: - Bardzo dobrze, że napisaliście "Wojnę na recepty". To dramat, że mamy najdroższe leki w Europie. Żałuję, że takiej apteki nie ma w naszym mieście. I u nas jest wielu emerytów i rencistów, których nie stać na realizowanie recept.
       Opinie Czytelników nie zawsze są zgodne ze stanowiskiem redakcji.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo