GRUDZIĄDZ 45-11-920

  GRUDZIĄDZ 45-11-920

  notował: (dd)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

       Nie podoba mi się bałagan jaki MZK zafundowało mieszkańcom Strzemięcina pragnącym dojechać do centrum Grudziądza. Chodzi o autobusy linii nr 4, które raz przejeżdżają ulicą Korczaka, a raz Śniadeckich. Może mam wyjątkowego pecha, ale zawsze wychodzę na niewłaściwy przystanek. I pod właściwy słupek, muszę sprintem biec przez całe osiedle.
       To nie jest tak, że poprzedni burmistrz Wąbrzeźna wybudował basen, jak sygnalizował w tej rubryce jeden z Czytelników. W poprzedniej kadencji tylko rozpoczęto inwestycję, która wcale nie była niezbędna, a w dodatku okazała się wyjątkowo problematyczna. Współczuję nowemu burmistrzowi, że musi sprzątać ten bałagan po poprzedniku.
       Opinie Czytelników nie zawsze są zgodne z poglądami redakcji. Sygnałów anonimowych nie publikujemy. Dane osobowe Czytelników pozostają wyłącznie do wiadomości redakcji.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo