GRUDZIĄDZ 45-11-920

  GRUDZIĄDZ 45-11-920

  Notowali (koh, marz)

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

       Po wizycie w Grudziądzu Donalda Tuska jestem przekonany, że partia, którą reprezentuje wicemarszałek Sejmu nie będzie należała do moich ulubionych. Chciałbym uświadomić wszystkich grudziądzan, a przede wszystkim emerytów i rencistów, że to Platforma Obywatelska była za likwidacją waloryzacji rent i emerytur. Być może w niedalekiej kampanii prezydenckiej (jaką już teraz rozpoczął) o tym zapomni, bowiem politycy mają krótką pamięć, zwłaszcza jeśli myślą tylko o swojej karierze politycznej.
       Powinni dokończyć pasaż handlowy powstający przy al. 23 stycznia w Grudziądzu, niezależnie od tego, co zaniedbały władze miejskie czy Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Nieruchomościami od strony przepisów. Ten pasaż jest potrzebny i już, zgodnie z zapowiedziami inwestora, powinien być gotowy. Moim zdaniem powinien działać, a osoby które złamały przepisy w trakcie przygotowywania i prowadzenia tej inwestycji - przykładnie ukarane.
       Dobrze, że ostatnio w tramwajach więcej kontrolerów sprawdzających bilety. Widzę ich ostatnio prawie w każdym tramwaju, którym jadę. I bardzo dobrze, bowiem rzeczywiście sporo osób jeździło na gapę. Może doczekamy czasów, kiedy każdy pasażer będzie wchodził przednimi drzwiami i wyjmował bilet miesięczny lub legitymację uprawniającą do bezpłatnego przejazdu, bądź kasował bilet tak, żeby zarówno motorniczy, jak wszyscy jadący tramwajem (lub autobusem) to widzieli. Tak jest od dawna w cywilizowanych krajach Europy, w której przecież jesteśmy.
       Gdzie się podziała Rada Biznesu powołana przez prezydenta Grudziądza? Tak miała doradzać w sprawach biznesu i jakoś o niej cicho sza...

       
       
  Opinie Czytelników nie zawsze są zgodne z poglądami redakcji. Sygnałów anonimowych nie publikujemy. Dane osobowe Czytelników kontaktujących sie z "Pomorską" pozostają wyłącznie do wiadomości redakcji.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo