GRUDZIĄDZ 45-11-920

  GRUDZIĄDZ 45-11-920

  notowali: (woj, dd)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

       Pan Wiśniewski opowiada teraz dyrdymały, że do złamania prawa budowlanego zmusiła chęć skutecznego działania dla dobra mieszkańców Grudziądza. Prezydent zapomniał chyba, że po objęciu swej funkcji złożył doniesienie do prokuratora na pana Bożesława Tafelskiego za to, że doszukał się braku jakiegoś zezwolenia na budowę ronda przy Realu, inwestycji wówczas równie potrzebnej jak teraz zadaszony parking z infrastrukturą towarzyszącą vel pasaż handlowy na placu Stycznia.
       Od niedawna mieszkam w Grudziądzu i jakoś nikt nie może mi dać kompetentnej odpowiedzi, kto zezwolił na wybudowanie przy ulicy Pańskiej , w pobliżu średniowiecznych spichrzy i barokowego Muzeum. Budynek PZU Życie pasuje w tym miejscu jak kwiatek do kożucha. Gdyby tego budowlanego maszkarona tam nie postawiono, plac między ulicami Spichrzową a Pańską byłby idealnym miejscem na organizowanie plenerowych imprez czy plenerowej gastronomii.
       Zaskoczyła mnie wypowiedź prezydenta Grudziądza, że łamie prawo budowlane dla dobra wyborców. Jestem pełna uznania dla pana Wiśniewskiego za to poświecenie, bo pamiętam, że wcale nie tak dawno temu nazywał wyborców "bezkształtną masą". Mam nadzieję, że łamiąc prawo w interesie tej bezkształtnej masy, robił to przynajmniej z obrzydzeniem.
       Denerwują mnie te policyjne opowieści, w których powodem wypadków jest mgła, ślizgawica i padający snieg. To bzdury! Za spowodowane wypadków i kraks zawsze winni są ludzie, którzy po prostu nie potrafią bezpiecznie jeździć. Pogody do tego nie mieszajmy.
       Pielęgniarki nie dostały wypłat podwyżek z ustawy "203", ale z dobrze poinformowanych źródeł wiem, że podwyżki otrzymali inni pracownicy grudziądzkiego szpitala.

       
       Opinie Czytelników nie zawsze są zgodne z poglądami redakcji.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo