Grudziądz 45-11-920

  Grudziądz 45-11-920

  notował: (dd)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

       Ciekaw jestem jaką część wydatków grudziądzkiego szpitala stanowią płace dla jego pracowników. Szczególnie tych na kontraktach, którzy wiadomo, że biedy nie klepią. Być może są to kwoty zbyt duże, w czasach finansowej mizerri i służby zdrowia. Chciałem to pytanie zadać dyrektorowi lecznicy osobiście, niestety nie było mnie w mieście, kiedy "Pomorska" zorganizowała spotkanie z dyrektorem.
       Chciałbym, aby prezydent przyjechał do Tuszewa w odwiedziny do mieszkańców. I zobaczył jak wyglądają takie ulice jak Jalkowskiego czy Bociania. Nawet ulicą Waryńskiego, w części gdzie nie ma chodnika, po prostu nie da się przejść. Dziś szef poprosił mnie, abym wrócił do domu się przebrać, taki byłem ubłocony. Po prostu wygnał mnie z pracy! Niestety, władza się do nas ciągle nie może wybrać. Nawet spotkanie prezydenta z mieszkańcami Tuszewa, zorganizowano w szkole w centrum miasta, a nie na naszym osiedlu.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo