Not. (goz)

    Gazeta Pomorska

    Gazeta Pomorska

         Ze zdziwieniem...
         
    ... przeczytałam w "Gazecie Kujawskiej", że dyrekcja lipnowskiego szpitala przy zwolnieniach będzie kierowała się między innymi tym, czy ktoś pracuje w konkurencyjnej placówce, czy nie. Zapewniam, że jeśli jakaś pielęgniarka zatrudniła się gdzie indziej, to tylko dlatego, żeby mieć za co przeżyć. Przecież my od kilku miesięcy nie otrzymujemy pensji. Więc za co mamy żyć? Poza tym myślę, że dyrekcja będzie konsekwentna i to kryterium zastosuje także w stosunku do lekarzy, którzy dorabiają, gdzie się da.
         Trudno mi...
         ... pogodzić się z tragedią, do której doszło we Włocławku wskutek wypadku drogowego z udziałem pijanego kierowcy. Chcę jednak zwrócić uwagę władzom miasta na to, że może dojść jeszcze do niejednego takiego wypadku, jeśli w nocy będzie wyłączana sygnalizacja świetlna.
         Mieszkam...
         ... w budynku przy ulicy Polskiej Organizacji Wojskowej. Ostatnio męczy mnie hałaśliwa reklama, dobiegająca z megafonów, zachęcająca do przyjścia na kiermasz. Zgłaszałem tę sprawę Straży Miejskiej, ale dowiedziałem się, że muszę złożyć oficjalną skargę. Uważam, że to nieporozumienie. Jeśli ktoś zakłóca spokój, to Straż Miejska nie może podjąć interwencji?
         Podziwiam...
         ... władze Włocławka za odwagę. Wątpię jednak, czy Radzie Miasta uda się przeprowadzić jakieś zmiany w miejskiej sieci szkół. Dziwię się nawet, że nauczyciele, oczywiście w trosce o dobro dzieci, jeszcze nie podnieśli rabanu. Niewątpliwie jednak będą protesty, bo który dyrektor zechce być nauczycielem, a który nauczyciel będzie chciał przejść do pracy do innego przedszkola lub szkoły?
         

    Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Najczęściej czytane

    Pomorska.pl poleca

    Wideo