Grudziądz 45-11-920

  Grudziądz 45-11-920

  Notowały: (ali, marz)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

       Idąc deptakiem ul. Mickiewicza byłem zbulwersowany, że centrum miasta może być tak zabrudzone psimi odchodami. Jak można dopuścić, aby ulice były tak brudne? Jestem ciekaw gdzie podzieli się właściciele tych zwierzaków? I dlaczego uprzykrzają życie innym? Masz pieska to sprzątnij po nim!
       Ciekawe, dlaczego Urząd Miejski nadal nie może znaleźć odpowiedniego kandydata na stanowisko Inżyniera Miasta. A może kandydaci z odpowiednimi kwalifikacjami są w Grudziądzu, tylko ich poglądy i samodzielność myślenia nie odpowiadają rządzącym w Ratuszu?
       Głównie przedstawiciele władz samorządowych Grudziądza obiecywali poprawę stanu bezpieczeństwa w mieście. Niestety, na ulicach wciąż brakuje patroli policji i straży miejskiej. Słyszałem, że pieniądze na utworzenie nowych etatów strażników miejskich są, ale potrzebna jest jakaś inicjatywa ze strony grupy radnych.
       Wcale nie żałuję, że nie ma już w Grudziądzu konkursów na sezon teatralny, bowiem już kilka razy byłam na bardzo dobrych spektaklach sprowadzonych z renomowanych teatrów. Teraz idę na "Złodzieja" z Kobuszewskim i z góry wiem, że nie będzie to wieczór zmarnowany. W latach, gdy praktykowano konkursowy sezon teatralny, rzadko bywałam w teatrze, bo nie miałam siły na zgłębianie strasznie ambitnych sztuk eksperymentatorów. A jeden spektakl, zrealizowany wspólnie z Teatrem Korez z Katowic, co zapowiada grudziądzkkie CKT, w zupełności wystarczy. Myślę, że wielu grudziądzan podziela mój pogląd.
       

       
  Opinie Czytelników nie zawsze są zgodne z poglądami redakcji. Sygnałów anonimowych nie publikujemy. Dane osobowe Czytelników pozostają wyłącznie do naszej wiadomości.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo