Ludzie mówią

  Not. (goz

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

       Wokół przychodni. ..
       
  ... przy ulicy Mickiewicza we Włocławku jest nieporządek. Liście, łupiny od kasztanów, bałagan wokół śmietników - czy tak powinno wyglądać otoczenie przychodni? Przecież ten obiekt ma gospodarza.
       Nie wiem...
       
  ... po co miasto zafundowało nam, mieszkańcom Zawiśla, koszyczki na odpady suche i mokre, jeśli to, co selekcjonuje się w domu, wsypujemy później do jednego pojemnika? A może ktoś by pomyślał o tym, żeby u jednego sąsiada stał pojemnik na odpady suche, a u drugiego na mokre?
       Gratuluję ...
       
  ... jednemu z wiceprezesów spółki miejskiej, który mając zaledwie średnie wykształcenie zarabia ponad siedem tysięcy złotych brutto. To więcej niż zarabia niejeden wicestarosta, wiceburmistrz czy wicewójt z wykształceniem wyższym.
       Sojusz Lewicy Demokratycznej...
       
  ...swego czasu deklarował, że stawia na młodych. Jak to wygląda w praktyce, widać po wyborach we Włocławku. Do władz znowu dostali się głównie dawni członkowie PZPR i aktywiści ZSMP. Czy w tej partii naprawdę nie ma ludzi młodych, dynamicznych i bez PZPR-owskiej przeszłości? )
       
  Nie wszystkie opinie Czytelników są zgodne ze stanowiskiem redakcji.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo