Not. (goz)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

       Przyjechałem z Olsztyna
       
  ... na cmentarze we Włocławku i Dobrzyniu nad Wisłą. We Włocławku zaskoczył mnie porządek na cmentarzu i w mieście. W Dobrzyniu przeciwnie - straszna toaleta obok przystanku autobrak rozkładu jazdy, a przed cmentarzem sprzedawcy i tłok.
       Nie dziwi mnie...
       ... poślizg przy budowie Alei Królowej Jadwigi.
  Jak przeczytałem w "Dzienniku Łódzkim", podobne problemy z Hiszpanami mają mieszkańcy Andrespola, usytuowanego pomiędzy Łodzią a ToMazowieckim. Tam również na budowie skrzyżowania nic się nie dzieje.
       Jestem mieszkanką...
       ... Michelina. Ze zdumieniem przeczytałam w "Gazecie Kujawskiej", że są robione kosztorysy na budowę chodnika przy ulicy Sosnowej. A może władze miasta pomyślałyby o utwardzeniu ulic w tej dzielnicy, żeby, gdy spadnie deszcz, nie brnąć po kostki w błocie. Ulica Sosnowa, jak wiele innych w tej dzielnicy spełnia funkcje pieszojezdni. Po co więc wydawać pieniądze na chodniki i wjazdy? W Michelinie nie mieszkają biedacy. Wjazd każdy więc właściciel domu może sobie zrobić we własnym zakresie.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo