Not. (gf)

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

       To skandal ...
       ... co wyrabiają tzw. dobrze wychowani licealiści ze starego ogólniaka w Chojnicach. Na przerwach tłumnie wybiegają ze szkoły i palą papierosy w okolicznych klatkach schodowych. Całą sytuację świetnie można obserwować z okien Urzędu Miejskiego, skąd oczywiście nie ma żadnej reakcji. Gdzie ta osławiona walka z młodocianymi palaczami, czyżby dotyczyła tylko uczniów szkół technicznych?
       Na osiedlu ...
       ... Słonecznym w Chojnicach umocniono drogi płytami betonowymi. Niestety, zapomniano o ul. Orzechowej. Jest tam takie koszmarne błoto i doły, że jest kłopot z przejściem, nie mówiąc o przejechaniu. Kiedy doczekamy się interwencji burmistrza, który mieszka na sąsiedniej ulicy.
       Kilkanaście dni ...
       ... temu cieszyłem się, widząc jak oczyszczane są paskudnie wyglądające słupy ogłoszeniowe w Chojnicach. Cóż z tego, jeśli popakowane w worki papierzyska stoją przy słupie przez dwa tygodnie. Tak było na przykład na rogu Zielonej i Strzeleckiej. Jeśli ktoś się zabiera do sprzątania, powinien chyba zrobić to do końca? Co na to służby miejskie?

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo