Jak w Kołobrzegu...

  Jak w Kołobrzegu...

  (mat)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Z okazji zbliżającego się Święta Niepodległości grudziądzkie Ognisko Pracy Pozaszkolnej już po raz czwarty organizuje Festiwal Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej.
       Tegoroczne spotkanie dzieci i młodzieży z piosenką żołnierską przygotowywane jest z okazji 86-rocznicy odzyskania przez Polską niepodległości, 11 listopada 1918 roku. Drugim ważnym celem przyświecającym organizatorom jest integracja środowisk szkolnych, żołnierskich i kombatanckich. Uczestnicy konkursu powinni uwypuklić patriotyczne motywy w wykonywanych przez siebie żołnierskich pieśniach i piosenkach.
       W konkursie mogą uczestniczyć soliści, zespoły wokalne lub wokalno-instrumentalne z różnych środowisk - szkolnych, harcerskich i innych, a także wykonawcy indywidualni. Organizatorzy nie ograniczają wieku uczestników. Jury oceniać będzie dobór repertuaru, brzmienia, intonacji i ogólnego wyrazu artystycznego.
       Zgłoszenia należy kierować pisemnie do 5 listopada pod adres: Ognisko Pracy Pozaszkolnej 86-300 Grudziądz, ul. Chełmińska 104. Szczegółowych informacji zasięgnąć można u Karola Ptaszyńskiego w OPP, tel. 46-585-46 lub 0-52/33-27-611. Festiwal odbędzie się 9 listopada br.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo