Jazda na deskorolce

  (amz)

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

  Młodzież będzie miała miejsce do jazdy na deskorolce. Wykorzystana zostanie do tego hala nowej kręgielni, w której w przyszłości mają być tory do bowlingu.
       - Ma to być czasowe zagospodarowanie, a docelowo będzie tam hala bowlingu - zapewnia zastępca burmistrza Jarosław Góral. Urząd Miejski, ogłaszając przetarg na dzierżawcę lokalu gastronomicznego w kręgielni, jako jeden z warunków zamieścił właśnie tymczasowe zagospodarowanie hali do bowlingu. Na przetarg napłynęła tylko jedna oferta - tucholskiej firmy "Tom-Com". Firma chce zamontować zjeżdżalnie i pochylnie do jazdy na deskorolce.
  Pomysł miastu się spodobał i teraz prowadzone są rozmowy na temat szczegółów. - Chcemy ściągnąć młodzież do tego miejsca, ożywić je - mówi Góral. Jednocześnie zastrzega, że miasto nie będzie dokładać ze swojej kasy do zagospodarowania hali.
       Ustalone już natomiast zostały szczegóły dzierżawy baru. "Tom - Com" ma płacić miesięcznie złotówkę plus koszty zużycia wody i energii, a dodatkowo utrzymywać czystość w całej kręgielni i w jej otoczeniu. Warunki te miasto ustaliło wspólnie ze spółką OSiR, która dzierżawić będzie kręgielnię. Umowa dzierżawy baru podpisana zostanie na 3 lata.
       

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo