Obietnice z kampanii

  Obietnice z kampanii

  Zdjęcie autora materiału

  Gazeta Pomorska

  Co prezydentowi Grudziądza udało sie zrealizować z przedwyborczych obietnic, a o czego nie? Za co można go pochwalić, a za co nie?należy do wyborców.
       Pod koniec października mija półmetek kadencji obecnych władz samorządowych. Andrzeja Wiśniewskiego na prezydenta miasta grudziądzanie wybrali po raz pierwszy w powszechnym głosowaniu w drugiej turze elekcji. Opowiedziało się za nimi wielu z mieszkańców miasta, którzy uwierzyli, że właśnie ten kandydat spełni ich oczekiwania i wywiąże się z kampanijnych obietnic.
       Obejmując stanowisko prezydenta Grudziadza pan Andrzej Wiśniewski zobowiązał się do realizacji swojego indywidualnewgo programu wyborczego oraz programu, popierającego go prawicowego ugrupowania "Ruch dla Grudziądza", w interesie wszystkich mieszkańców miasta, nie tylko swoich sympatyków.
       Czekamy na listy i telefony od naszych Czytelników, w których będziecie mieli Państwo okazję ocenić połowę kadencji prezydenta Grudziądza. Liczymy na rzeczowe oceny, krytyczne uwagi, argumenty.
       Nasz adres: "Gazeta Pomorska", Grudziądz, Rynek Główny 3-5. Tel. 45-11-920.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo