"GAZETA", SŁUCHAM!

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Bezpłatna infolinia: 0 [email protected]
       Czytelnik z powiatu nakielskiego: - Brawa dla red. Deptuły za "Białe jest czarne". Zabrakło mi tylko nazwiska sędziego, który kompromituje wymiar sprawiedliwości. Takie rzeczy należy napiętnować, pokazywać, że reprezentujący Temidę nie mogą czuć się bezkarni. Czekam na ciąg dalszy tej historii.
       Helena z Bydgoszczy: - Z niedowierzaniem czytałam, "Białe jest czarne", mając wrażenie, że to sceny wyjęte z teatru absurdu. Jak zwykły obywatel ma szanować Rzeczpospolitą, skoro reprezentują ją takie osoby, jak opisany sędzia. Co na to jego zwierzchnicy?
       Ewa z Bydgoszczy: - Ksiądz w telewizji tłumaczył, że groźba kary śmierci nie powstrzymuje przed popełnieniem zbrodni. Kto chce zabić, to to zrobi. I podał przykład, że jeden z zabójców zamordował strażnika na dwa tygodnie przed opuszczeniem więzienia po wieloletnim w nim pobycie. A przecież, gdyby wykonano wyrok śmierci, strażnik by nie zginął.
       Henryk z Bydgoszczy: - Czytelniczka z Inowrocławia czuje się upokorzona, że urzędnicy mają sprawdzać zasadność pobieranego przez nią zasiłku. Jeśli zdecydowała się korzystać z pieniędzy podatników, nie powinna mieć pretensji. Zbyt wielu bowiem naciągaczy żyje na nasz koszt.
       Marek z Tucholi: - Mam nadzieję, że urzędnicy solidnie będą sprawdzać czy kobietom rzeczywiście należy się zasiłek. I jest on przeznaczany dla potrzeb dziecka, a nie na piwo dla konkubenta.
       Wojtek z Chojnic: - Chorzy biją na alarm - brakuje onkologicznych leków. Tymczasem co jakiś czas dowiadujemy się, że medykamenty są rozkradane. I to przez lekarzy. Winni oni ponieść nie tylko finansowe kary, ale i zostać pozbawieni prawa wykonywania zawodu.
       Maria z Bydgoszczy: - Wywiad red. Lisa z prezydentem Polski został przerwany reklamą jakiejś kawy. To brak taktu, szacunku dla głowy państwa. Od razu przełączyłam na inny kanał.
       Opinie prezentowane przez Czytelników nie zawsze są zgodne ze stanowiskiem redakcji.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo