Ludzie mówią

  Not. (goz)

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

       g Uważam, że pomysł zatrudnienia strażników w charakterze wolontariuszy jest chory. Jeśli inne firmy pójdą tym tropem, to niedługo nikt nie znajdzie zatrudnienia i wszyscy będziemy pracować za darmo. Mam też nadzieję, że pomysłu tego nie skopiuje policja.
       g Nie jestem przeciwnikiem płacenia abonamentu za radio i telewizor. Wnoszę opłaty od wielu lat i boli mnie to, że ci, co nie płacą, śmieją mi się prosto w nos, twierdząc, że jestem frajer. Ale za bzdurny uważam przepis, żeby za przenośne radio, przyniesione z domu do pracy, abonament płaciła firma.
       g Z usług włocławskiej "kablówki" korzysta wielu emerytów.
  Dla nas, osób o najniższych dochodach, abonament jest za wysoki. Chciałbym, żeby "Sat-Film" przedstawił dwie oferty do wyboru: tańszą z dwudziestoma programami i dotychczasową dla abonentów o większych wymaganiach i zasobniejszych portfelach.

       g Na przykładzie dyskusji wokół podwyżki ścieków we Włocławku widać, że każda nowa inwestycja w mieście niesie jakieś skutki dla mieszkańców. Uważam, że w przyszłości decyzje o uruchomieniu nowej produkcji, powinny być szerzej konsultowane z władzami miasta.
       g Bardzo mi się podoba pomysł z tabliczkami informującymi o zakazie gry w piłkę przed blokami. Wiem, że rodzicom wygodniej jest wypuścić dzieci na podwórko i pozostawić bez kontroli, ale skutków tego doświadczamy na co dzień - zniszczone ławki, połamane drzewa, porysowane elewacje. Czy naprawdę chcemy w takim otoczeniu mieszkać? .
       
  n
       Nie wszystkie opinie Czytelników są zgodne ze stanowiskiem redakcji.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo