"GAZETA", SŁUCHAM!

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Bezpłatna infolinia: 0 [email protected]
       Czytelnik ze Świecia: - Jestem ateistą, ale muszę przyznać, że kazania księdza Jerzego Popiełuszki, które kiedyś emitowały zagraniczne stacje radiowe bardzo zapadły mi w pamięć. Ksiądz mówił o wolności, o miłości bliźniego, o prawdzie. Szkoda, że ludzie nie wzięli sobie jego słów do serca.
       
  Ewa z Inowrocławia: - Zgadzam się z wszystkimi, którzy uważają, że w Polsce należałoby przywrócić karę śmierci.
  Jest wiele powodów, aby to zrobić. W tym i taki, że podatnicy nie powinni ponosić kosztów utrzymywania bandytów w więzieniach. A tak się teraz dzieje. Najgorsi zbrodniarze mają dzięki naszym pieniądzom wikt oraz opierunek. Żyje się im o wiele lepiej, niż wielu rodzinom w polskich domach.
       
  Andrzej z Bydgoszczy: - Członkowie komisji śledczej, powołanej w sprawie Orlenu biegają od jednej stacji radiowej albo telewizyjnej do drugiej. I wszędzie barwnie opowiadają, czym się zajmują. Nieraz powtarzają różne plotki. Sprawy to nie rozwiązuje. Natomiast panowie z komisji tym sposobem robią sobie małą kampanię przedwyborczą.
       
  Henryk z Szubina: - Nie podoba mi się, że za moje - podatnika - pieniądze lider Samoobrony zrobił sobie wycieczkę na Białoruś. A do tego jeszcze ośmieszył nas w oczach Europy. Jeśli chciał, mógł pojechać za własne pieniądze, prywatnie. Szkoda, że marszałek Oleksy nie sprawdza delegacji dla parlamentarzystów przed podpisaniem ich. Gdyby to zrobił, nie musielibyśmy się wstydzić tego, co zrobił Andrzej Lepper.
       
  Czytelniczka z Włocławka: - Ci wszyscy, którzy zazdroszczą rolnikom tych paru groszy, jakie dostają oni w ramach dotacji nie mają pojęcia o tym, jak żyje się na wsi. Dotacje zaczęto wypłacać. I o tym się głośno mówi. Ale nie mówi się, że już rząd zastanawia się na tym, jak wyciągnąć więcej pieniędzy z kieszeni rolników.
       
  Czytelnik z Bydgoszczy: - W jednej z audycji radiowych przedstawiciel PiS-u w stosunku do posłów niezrzeszonych użył określenia "fekalia". Moim zdaniem nie jest to język, którym powinni się posługiwać członkowie partii politycznych.
       
  Czytelniczka z Bydgoszczy: - Podobno specjalne komisje mają pytać sąsiadów i nauczycieli, czy rzeczywiście samotne matki nie mieszkają z ojcami swoich dzieci. To kolejne upokorzenie dla kobiet.
       Opinie Czytelników nie zawsze są zgodne ze stanowiskiem redakcji.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo