Studencki Grudziądz

  Studencki Grudziądz

  (marz)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Na grudziądzkim Wydziale Elektrycznym Studium Zaocznego Politechnki Poznańskiej zainaugurowano już nowy rok akademicki. Pojutrze Gaudeamus zabrzmi w Zamiejscowym Ośrodku Dydaktycznym Politechniki Gdańskiej.
       W Grudziądzu, na Wydziale Elektrycznym Studium Zaocznego Politechniki Poznańskiej kształci się łącznie 81 studentów. Naukę na I roku rozpoczęło właśnie 31 studentów. Inauguracji roku akademickiego, w kompleksie hotelowo-gastronomicznym "Energetyk", należącym do ZET Ciepłownia Grudziądz, dokonali prof. dr hab. Aleksandra Rakowska i dr Andrzej Grzybowski.
       Rok akademicki w Zamiejscowym Ośrodku Dydaktycznym Politechniki Gdańskiej otwarty zostanie w sobotę, 23 października o godz. 11.00. Uroczystość odbędzie się w auli Zespołu Szkół Technicznych im. J.J. Śniadeckich przy ul. Hoffmanna. Wystąpi J. M. Rektor Politechniki Gdańskiej, prezydent Grudziądza oraz Dziekan Wydziału Elektrotechniki i Automatyki PG. Nastąpi ślubowanie studentów I roku i immatrykulacja. Wykład inauguracyjny o elektrowniaich wiatrowych wygłosi dr hab. inż. Zbigniew Lubośny.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo