"GAZETA", SŁUCHAM!

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Bezpłatna infolinia: 0 [email protected]
       Czytelniczka z Bydgoszczy: - Emeryci muszą sobie założyć w bankach konta. Ale to nie jest dobry dla nich pomysł. Już teraz w poszczególnych placówkach są czynne często dwa, albo trzy okienka, tworzą się kolejki. A co z osobami niepełnosprawnym, samotnymi? Ciekawe, czy pomyślano o tym, aby obowiązek korzystania przez nich z konta nie stał się dla nich udręką.
       
  Czytelniczka z Brodnicy: - Polacy zawdzięczają członkom Platformy Obywatelskiej wzrost liczby bezrobotnych. Ekipa premiera Buzka, wspomagana mocno przez obecnych liderów PO zostawiła po sobie bałagan, który trudno będzie przez wiele lat posprzątać.
       
  Czytelnik z Bydgoszczy: - Jeszcze w ubiegłym roku wiele zakładów przekazywało pracownikom - przed świętami - specjalne bony - za które można było zrobić porządne zakupy. Niestety, z początkiem roku zostały one opodatkowane. A w związku z tym firmom już się nie opłaca rozdawanie takich prezentów. W moim zakładzie już nam to powiedziano. Znowu najbiedniejsi zostali na lodzie.
       Czytelnik z Włocławka: - Jan Kulczyk tłumacząc się z rozmowy z Ałganowem stwierdził, iż nie wiedział z kim go przedstawiciel biura w Wiedniu umówił. Czy to możliwe, aby zgadzał się on na spotkanie w stylu randki w ciemno? Trudno w to uwierzyć.
       
  Staszek z Brodnicy: - Wyraźnie brakuje kontroli nad emitowanymi w telewizji reklamami. Do takiego wniosku doszedłem po obejrzeniu filmu reklamującego jakieś piwo. Okazuje się, że - według autorów tego dziela - w życiu nic się nie liczy, tylko dobre piwo. Jak można coś takiego głosić w kraju, w którym brakuje pieniędzy na lekarstwa, ludzie nie mają pracy i gdzie jest wiele głodnych dzieci?
       Czytelnik z powiatu inowrocławskiego: - Kilka miesięcy temu nastąpiły zmiany w przepisach dotyczących ubezpieczeń rolników, prowadzących dodatkowo działalność gospodarczą. W ich efekcie wiele osób już zrezygnowało z pracy, która wcześniej pomagała im jakoś związać koniec z końcem. Ja sam też przestałem prowadzić działalność, bo nie było mnie stać, aby ZUS-owi płacić około 700 złotych składki.
       
  Czytelniczka z Chełmna: - Podobno jedna z działających w naszym kraju partii chce zaproponować, aby podniesiono wysokość najniższych zarobków. Mam nadzieję, że uda się jej przeforsować tę propozycję.
       
  Tadeusz z Mogilna: - Zastanawiam się czy to co robi ksiądz Rydzyk oraz prałat Jankowski jest zgodne z Ewangelią?
       Opinie Czytelników nie zawsze są zgodne ze stanowiskiem redakcji.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo