Ludzie mówią

  Not. (goz)

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

       g Jestem zbulwersowany informacją zawartą w artykule zatytułowanym "Emeryt do konta". Nie rozumiem, jak można starszym, schorowanym ludziom kazać zakładać konta, by na nie wpływały emerytury. Dla mnie problemem jest wyjście z domu. Kto mi przyniesie pieniądze?
       g Nawiązując do artykułu "Na własne życzenie" apeluję do prezydenta Włocławka i Rady Miejskiej, aby dokładnie przeanalizowano, czy koniecznym jest obciążenie nas mieszkańców wyższą opłatą za ścieki. Dlaczego to my mamy odpowiadać za brak roztropności zarządu "Wodociągów"?
       g Ze zdumieniem przeczytałem informację, że niczym zakończyło się postępowanie wyjaśniające Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów w sprawie cen paliw we Włocławku. Jeśli zmowy firm paliwowych nie ma, to dlaczego ceny paliw były i są najwyższe w całym regionie?
       g W "Gazecie Kujawskiej" przeczytałem o planowanych na przyszły rok przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad remontach dróg. Jestem ciekaw, co z naszą "jedynką"? Czy wyremontowany znowu zostanie odcinek koło Torunia, czy też drogowcy wreszcie zabiorą się za drogę we Włocławku?
       g Jestem przerażony działalnością firm windykujących długi. Czy ktoś je kontroluje? Dwa lata temu uregulowałem rachunki za telefony Niezależnego Operatora Międzystrefowego. Na szczęcie, faktury przechowałem, bo dostałem wezwanie do zapłaty. Co by jednak było, gdybym nie przechowywał tak długo rachunków?
       
  g Nie interesuje mnie, kto winien jest opóźnień na budowie Alei Królowej Jadwigi. Jako mieszkaniec Południa chciałbym natomiast wiedzieć, czy nie można byłoby przed zimą otworzyć zamkniętej nitki ulicy Kruszyńskiej. Niechby chociaż to, co już możliwe zostało oddane do użytku! Nie wyobrażam sobie też, jak będzie wyglądał ruch na "jedynce" w okolicach Wszystkich Świętych, gdy część jezdni będzie dalej zamknięta.
       
  n
       Nie wszystkie opinie Czytelników są zgodne ze stanowiskiem redakcji.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo