Rodzynek z Łasina

  (w)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  O firmie przewozowej "Trakt" z Łasina pisaliśmy już wielokrotnie, przy okazji dowożenia dzieci wiejskich do szkół. Tym razem pragniemy zacytować fragmenty listów, jakie otrzymaliśmy od klientów tej firmy.
       Do wiadomości "Gazety Pomorskiej" otrzymaliśmy kopię oficjalnego pisma dotyczącego "Traktu", które do Departamentu Transportu Drogowego Ministerstwa Infrastruktury skierowało grudziądzkie Biuro Turystyczne "Światowid". W piśmie tym czytamy m.in.: "Jest w Polsce duża liczba przypadków niewłaściwego wykonywania usług przez liczne firmy, w tym także transportowe. Niesumienne traktowanie Klientów znajduje często swój wyraz na łamach prasy, w radiu i telewizji. Niestety, mniej uwagi poświęca się tym, którzy swoje obowiązki wykonują profesjonalnie, bez zarzutów i z pełnym oddaniem. Na takie informacje nie starcza czasu i miejsca.
       Zarząd Biura Turystycznego "Światowid" Sp. z o.o. w Grudziądzu, jako członek Polskiej Izby Turystyki pragnie poinformować, że firmą przewozową zasługującą na najwyższe uznanie pod każdym względem jest "Trakt" z Łasina, należąca do p. Mariusza Błażejewicza."
       Również same pochwały pod adresem tej firmy przekazała nam p. Mirosława Sowińska, w imieniu organizatorów i uczestników pielgrzymki do Częstochowy z łasińskiej parafii p.w. Katarzyny.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo