"GAZETA", SŁUCHAM!

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Bezpłatna infolinia: 0 [email protected]
       Elżbieta z Bydgoszczy: - Pan Rokita oficjalnie przyznaje, że chce wkrótce zostać premierem. Oczywiście najlepszym, najmądrzejszym, bo tylko on wie, jak uzdrowić gospodarkę, co zrobić, by rodakom żyło się bez trosk. Tylko dlaczego nie wykazał się talentami, kiedy miał takie możliwości, jako prawa ręka premier Suchockiej? Czy sądzi, że wystarczy zmienić klubowe barwy, by ludzie zapomnieli o poprzedniej jego działalności?
       Mirek z Bydgoszczy: - Napisaliście, że Bydgoszcz nie dostała unijnych pieniędzy, bo nie przedstawiła żadnych poważnych wniosków.
  Teraz czekam na informację o kadrowych konsekwencjach. Ktoś bowiem, biorąc opłacaną przez podatników pensję, nie dopełnił swoich obowiązków, bądź nie nadaje się na takie stanowisko i powinien je zwolnić dla kogoś bardziej operatywnego.

       Ryszard z Torunia: - Młody człowiek nazwał w pubie słupskiego posła Strąka, z Ligi Polskich Rodzin, idiotą i kartoflem. Grozi mu za to rok więzienia. Niewykluczone, że dosięgnie go ramię sprawiedliwości. A Jamroży, Wieczerzak i im podobni zapewne wkrótce doczekają się przedawnień ich spraw i będą mogli korzystać w pełni z życia.
       Nauczycielka z 40-letnim stażem, katoliczka z Torunia: - Przerażona jestem arogancją ks. Ponińskiego. Pamiętam jak wprowadzana była religia do szkół, a teraz widzę jak niski jest poziom na tych lekcjach, co dzieje się na rekolekcjach. Red. Willma, opierający się zresztą na badaniach socjologicznych, ma w stu procentach rację. Jak można było w świeckim państwie dopuścić do tego, by lekcji religii było więcej niż historii, geografii czy fizyki? Katecheza jest potrzebna - ale w przykościelnych salkach.
       Czytelniczka z Torunia: - Jestem zbulwersowana opinią Lwa-Starowicza w sprawie księdza Jankowskiego. Czy teraz bezkarnie księża mogą całować ministrantów w usta?
       Bogdan z Włocławka: - Podpisuję się pod opinią Mirka z Torunia negatywnie oceniającego sąd, który lekarza łapownika kazał przywrócić do pracy i wypłacić mu odszkodowanie. To skandal! Z oburzeniem przyjąłem też informację, że prezydent podpisał nominację Lecha Gardockiego na I prezesa Sądu Najwyższego i to na drugą kadencję. Skoro w powszechnej opinii tak źle funkcjonuje wymiar sprawiedliwości, należy szukać świeżych kadr.
       Wojtek z Barcina: - Trzeba mieć niezwykle mocne nerwy, by spokojnie czytać gazety, oglądać telewizję. Powszechna korupcja, afery sięgające szczytów władzy, śledzenie polityków przez służby specjalne. I to Polska właśnie?
       Opinie prezentowane przez Czytelników nie zawsze są zgodne ze stanowiskiem redakcji.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo