Ludzie mówią 232-22-22

  Ludzie mówią 232-22-22

  Not. (ada)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

       n Mieszkam przy ulicy Wiejskiej we Włocławku i bardzo się ucieszyłam, że zmieniono lokalizację mającego powstać tu skat parku. To dobrze, że pan prezydent Skrzypek wziął jednak pod uwagę opinię mieszkańców. Nie można przecież uszczęśliwiać jednych, kosztem drugich. Jak widać, wyjście zawsze można znaleźć.
       
  n Czekają nas zmiany w "kablówce".
  Zdenerwowałem się jednak jak przeczytałem, że Sat-Film wycofuje z anteny program Planete i planuje jeszcze zastąpić innym Animal Planete. Odnoszę wrażenie, że kierownictwo firmy nie ma orientacji, co oglądamy. Poza tym z myślą o młodzieży powinno się zachować niektóre programy obcojęzyczne, w tym hiszpański.
       
  n Ucieszyłem się, że pan naczelnik Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego we Włocławku, jest przeciwny wprowadzeniu żetonów czy numerków dla interesantów. To byłby dopiero niewypał, bo niby dlaczego Starostwo ma dysponować moim czasem. Kolejki zaś można zrekompensować interesantom poprzez miłą i rzetelną obsługę.
       
  n Droga powiatowa Mostki-Kowal, spełniająca rolę obwodnicy w przypadku awarii stopnia wodnego, została zapomniana przez władze. Na odcinku leśnym długości około pięciu kilometrów jest nieprzejezdna, w przeciwieństwie do dróg administrowanych przez Nadleśnictwo Włocławek.
       
  n Dziwi mnie złośliwość Czytelnika, który nie potrafi docenić pozytywnych zmian w szkole w Zgłowiączce. Przecież gołym okiem widać nowy chodnik, czysty i zadbany teren. Również pomnikowi patrona szkoły nie można nic zarzucić. A jeśli chodzi o wiązankę na pomniku to jest sztuczna nie zeschła, a to różnica.
       
  n Włocławskie "Wodociągi" mają piękną szklaną siedzibę. Dobrze by się stało, gdyby jeszcze pomyślano o klientach. Mam tu na myśli uruchomienie kasy w centrum miasta, gdzie bez żadnych dodatkowych opłat mógłbym zapłacić rachunek za wodę.
       
  n Dzwonię z Falborka. Trudno jest mi się pogodzić z faktem przebudowy skwerku w Brześciu Kujawskim, podczas gdy my nie mamy kanalizacji.
       
  n Mój mąż stracił niedawno przytomność w Realu. Tylko szybkiej reakcji i pomocy ze strony personelu oraz kierownictwa tej placówki zawdzięczam jego życie. Całe szczęście, że są jeszcze dobrzy ludzie.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo