Cinema City Toruń Plaza – najlepszy sposób na film!

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Już od 14 listopada mieszkańcy Torunia będą mieli jeszcze większy dostęp do najnowszych polskich i światowych hitów kinowych! Cinema City Poland otwiera drugi multipleks w Toruniu, który mieści się w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Plaza przy ulicy Broniewskiego 90. Nowoczesny, ośmiosalowy multipleks wyposażony jest w zaawansowane technologicznie urządzenia do projekcji 3D Master Image. Ponadto, zastosowane w salach najnowszej generacji systemy nagłośnienia Dolby Digital przyniosą widzom niezapomniane wrażenia dźwiękowe.
Cinema City Toruń Plaza – najlepszy sposób na film!

Zmysły na pełnych obrotach

Cinema City Toruń Plaza to nowoczesne i pełne nowatorskich rozwiązań technologicznych miejsce rozrywki. Do dyspozycji kinomaniaków jest osiem klimatyzowanych sal o różnej wielkości, które mogą pomieścić ponad 1300 widzów. W Cinema City Toruń Plaza jednocześnie może być emitowanych aż kilkanaście różnych filmów. Urozmaicony repertuar filmowy Cinema City Toruń Plaza nie pozwoli na nudę. Dla niezdecydowanych widzów w holu kina znajduje się aż 17 ekranów plazmowych, na których można oglądać zapowiedzi najnowszych hitów kinowych. Wybór odpowiedniego tytułu i seansu o dogodnej godzinie? W Cinema City jest to możliwe.

Wszystkie filmy emitowane w kinach Cinema City odznaczają się zarówno wysoką jakością obrazu, jak i dźwięku. Wygodne i ergonomiczne fotele Quinette, ultranowoczesne systemy nagłośnienia Dolby Digital oraz najwyższej jakości projektory umożliwiające wyświetlanie filmów w cyfrowej jakości 3D to standard wyposażenia nowego kina Cinema City Toruń Plaza. Dodatkowo, w każdej sali kinowej znajduje się najwyższej jakości ekran "pływający” firmy Harkness Hall. Ten nowoczesny i zainstalowany – bez użycia maskownic ograniczających wizję – ekran zapewnia widzom maksymalny komfort odbioru obrazu oraz sprawia, że wyświetlany film nabiera wyjątkowych i niezapomnianych kształtów. Cinema City Toruń Plaza, to gwarancja dostępu do najnowszych hitów filmowych i zabawa na światowym poziomie.

Cinema City Toruń


Cinema City przykłada ogromną wagę, by dostęp do najnowszych premier filmowych miał każdy widz. Wszystkie multipleksy Cinema City są przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Także w Cinema City Toruń Plaza znajduje się szereg udogodnień, m.in. specjalnie wyznaczone miejsca postojowe na parkingu galerii, przystosowana winda, która jest dodatkowo umiejscowiona tuż przy kasach multipleksu, podjazdy oraz wyznaczone miejsca w salach kinowych.

Czego jeszcze nie wiesz o kinie Cinema City Toruń Plaza

W budowie kina Cinema City Toruń Plaza brało udział ponad 400 osób. Do wyposażenia wnętrz zużyto łącznie 4200 m2 różnego rodzaju wykładzin oraz ponad 25.000 płyt gipsowych. Pomalowanie kina wymagało wykorzystania aż 750 litrów farby, a kino jest oświetlone przez ponad 2.500 metrów LEDÓW. Aranżacja multipleksu Cinema City Toruń Plaza trwała około 5 miesięcy.

Bilet do kina bez wychodzenia z domu! Dla Cinema City wygoda kinomaniaków jest kwestią najwyższej wagi!

Cinema City Toruń


O tym, że Cinema City jest doskonałym miejscem rozrywki przekonało się już wiele milionów widzów. Świetny repertuar kinowy oraz doskonałe warunki oglądania filmów to atut Cinema City niezmiennie od 11 lat.
W każdym multipleksie – także w nowo otwartym Cinema City Toruń Plaza – sprawy związane z rezerwacją, a także kupnem biletu można załatwić bez wychodzenia z domu. Bilet można zamówić telefonicznie lub przez Internet, a dla tradycjonalistów pozostaje opcja zakupu bezpośrednio u kasjera. Natomiast na stronie www.cinema-city.pl czeka na widzów specjalna platforma "Kupuj i drukuj”, w której samodzielnie i bez kolejek można nabyć bilet na ulubiony film. W holu wszystkich multipleksów Cinema City czeka także biletomat. Kupno biletu jeszcze nigdy nie było tak przyjemne!

Cinema City Toruń

Co torunianie zobaczą w najbliższym czasie?

Cinema City Poland gwarantuje widzom wybór najciekawszych pozycji kinowych oraz dostęp do największych polskich i zagranicznych premier filmowych. W pierwszym tygodniu grania na widzów Cinema City Toruń Plaza czekają między innymi: przezabawna komedia romantyczna "Listy do M.”, z plejadą polskich gwiazd, najnowsze dzieło Stevena Spielberga –"Przygody Tintina”, które zabierze widzów w najbardziej emocjonującą podróż w świat zagadek, pościgów i wielkiego skarbu piratów, a także przedpremierowy pokaz filmu "Wymyk” z genialną rolą Roberta Więckiewicza. Poza tym na ekranach Cinema City Toruń Plaza zagości najsłynniejsza saga o wampirach. Już 17 listopada – z okazji polskiej premiery filmu – na widzów czeka maraton filmów "Saga Zmierzch” z najnowszą częścią hitu "Saga Zmierzch: Przed Świtem. Część 1”.
Widzowie odwiedzający Cinema City Toruń Plaza za bilet na seans 2D zapłacą od 16 do 22 zł, natomiast filmy 3D kosztują od 19 do 26 złotych.

Cinema City Toruń - cennik biletów


* W przypadku filmów 3D doliczana jest opłata 3 zł, która zostanie dodana do Państwa biletu. W zamian otrzymają Państwo okulary do oglądania filmów 3D. Zachęcamy do zabrania tych okularów ze sobą po seansie. Można ich użyć przy kolejnej wizycie w naszym kinie a opłata ta nie będzie doliczana.

* - Dzieci do lat 12.
** - seniorzy od lat 60.
*** - studenci oraz młodzież szkolna (po okazaniu ważnej legitymacji).
**** - ceny weekendowe obowiązują również w święta

Cinema City Toruń

Jak dojechać?

Cinema City mieści się w nowo otwartym Centrum Handlowo-Rozrywkowym Toruń Plaza, przy ulicy Broniewskiego 90, blisko Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika oraz stadionu żużlowego, na trasie wylotowej w stronę Bydgoszczy. Kino będzie czynne cały tydzień, w godzinach od 9:30 do 22:45. Cinema City Toruń Plaza to drugi multipleks Cinema City w Toruniu, a 31. w Polsce.


Cinema City Toruń - mapka dojazdu

Najciekawsze artykuły
z Polska Press
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
  • Sprawdź gdzie otrzymasz najtańszy kredyt!​

pomorska24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Najpopularniejsze

Oddasz swój głos na przedstawiciela NowoczesnejPL?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 65.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Kontakt z kolportażem »

Zadzwoń 800 111 006

Napisz maila:

Jesteśmy też na:

Serwisy społecznościowe

pomorska.pl jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.pomorska.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.