Niespodzianka w Grudziądzu. Olimpia uległa Rozwojowi Katowice! [wideo]

(STYK)
Olimpia Grudziądz rozpoczęła sezon od porażki.
Olimpia Grudziądz rozpoczęła sezon od porażki. fot. Piotr Bilski
Miała być piękna inauguracja przy sztucznym oświetleniu. Niestety, nie była. Zabrakło wyniku sportowego.

Olimpia była zdecydowanym faworytem tego spotkania. Doszło jednak do niespodzianki, bo biało-zieloni przegrali 0:1. W 42. minucie goście przeprowadzili kontrę, po której Gielza głową uderzył pod samą poprzeczkę i Fabiniak nie zdołał "wyciągnąć" piłki.

Zapis relacji na żywo: Olimpia - Rozwój na żywo
Niestety, już w 23. minucie boisko musiał opuścić Dejan Zigon, który nabawił się urazu po starciu z rywalem.

Więcej o meczu w poniedziałkowej "Gazecie Pomorskiej".

Olimpia Grudziądz - Rozwój Katowice 0:1
Bramka: Gielza (42).
OLIMPIA Bartosz abiniak - Adrian Bielawski, Tomasz Lewandowski, Michal Piter-Bućko, Marcin Woźniak - Dariusz Kłus, Marcin Smoliński, Dejan Zigon (23. Fabian Pawela), Marcin Kaczmarek, Adam Banasiak (58. Adam Skórecki) - Donald Djousse.

Marcin Kaczmarek po meczu Olimpia - Rozwój Katowice; rozmawiał: Tomasz Malinowski