Porażka Chojniczanki u siebie. Chojniczanie przegrali z Wigrami Suwałki [zdjęcia]

Monika Smól
Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwałki.
Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwałki. Monika Smól
Chojniczanka Chojnice przegrała z beniaminkiem pierwszej ligi - Wigrami Suwałki.

Chojniczanka - Wigry 2:3 (0:2)

Zespół nie umiał znaleźć sposobu na pokonanie rywala w pierwszej połowie. ten natomiast ostro przystąpił do gry i już po kwadransie prowadził 2:0.

Na drugą odsłonę podopieczni Mariusza Pawlaka wyszli wyraźnie zmotywowani - oddawali strzały na bramkę, co przełożyło się na jedna bramkę ze stałego fragmentu gry i jedną z karnego. Golkiper Wigier sfaulował Niedzielę w sytuacji sam na sam i zobaczył czerwony kartonik. Karnego wykorzystał Tomasz Mikołajczak.
Zabrakło minut, ponieważ grający w przewadze zespół z Chojnic miał szanse co najmniej na wyrównanie. Bramki strzelali: Kamil Adamek (6), Kamil Zapolnik (15), Rafał Grzelak (47), Bartosz Biel (64), Tomasz Mikołajczak (83 - z karnego).