Finał Ligi Europy. Sevilla - Dnipro 3:2 [wideo - zobacz bramki]

AP Photo
Na Stadionie Narodowym w Warszawie rozegrano finał Ligi Europy. Niespodzianka była blisko, ale trofeum ponownie zdobyła Sevilla.

Mecz rozpoczął się sensacyjnie, bo w 7. minucie, po golu Kalinica, na prowadzenie wysforowało się Dnipro. 21 minut później do wyrównania doprowadził jednak Grzegorz Krychowiak.

Zobacz: Finał Ligi Europy na Narodowym. Kibice opanowali Warszawę [ZDJĘCIA]

Później "Sevillistas" zaczęli dominować i wydawało się, że kolejne bramki są tylko kwestią czasu. Tak też było, bo po chwili Sevilla prowadziła 2:1, gdy na listę strzelców wpisał się Bacca.

Ekipa z Ukrainy nie poddała się i szukała swoich szans. I wyrównała stan meczu! Tuż przed przerwą gola strzelił Rotan. W drugiej połowie zobaczyliśmy już tylko jedną bramkę, ale na wagę zwycięstwa. W 73. minucie po raz drugi bramkarza pokonał Bacca.