Chemik Bydgoszcz w półfinale Pucharu Polski KPZPN. Pech Kujawianki Izbica Kujawska

(STYK)
Poznaliśmy pierwszego półfinalistę Pucharu Polski KPZPN. To Chemik Bydgoszcz. Polajkuj www.pomorska.pl/sport na Facebooku tutaj

Pierwsza połowa ćwierćfinałowego meczu Chemika z Kujawianką nie stała na najlepszym poziomie. Zgromadzeni na stadionie przy ulicy Glinki kibice zapamiętają z niej zapewne świecące słońce. Ale także jedną bramkę.

WYNIK NA ŻYWO CHEMIK BYDGOSZCZ - KUJAWIANKA IZBICA KUJ. KLIKNIJ TUTAJ
W 17. minucie gola dla Chemika strzelił niezawodny w tym sezonie Adam Kardasz. Niemal tuż po przerwie było już jednak 1:1. Wtedy to samobójcze trafienie zapisano Piotrowi Szurgotowi.

Druga połowa była już znacznie ciekawsza. Nie brakowało sytuacji bramkowych z obu stron. Piłkarzom obu zespołów brakowało jednak precyzji pod bramką rywala. W 87. minucie sędzia odgwizdał rzut karny dla gospodarzy. Na bramkę dla Chemika zamienił ją Robert Kawałek.

Wkrótce wideorozmowa z trenerem Kujawianki.