Wyniki meczów 22. kolejki 3. ligi kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej [zdjęcia, wideo]

MG
Unia Solec Kujawski wygrała w Brodnicy.
Unia Solec Kujawski wygrała w Brodnicy. Fot. Aleksander Ryska
Rozegrano mecze 22. kolejki 3. ligi kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej. Warta Poznań odskoczyła Sokołowi Kleczew.

Sparta Brodnica - Unia/Drobex Solec Kujawski [zdjęcia]

Warta Poznań ponownie pozostała liderem tabeli po zwycięstwie we Włocłąwku. Sokół Kleczew spadł na drugie miejsce, po remisie na wyjeździe z Unią Swarzędz.

WYNIKI MECZÓW 3 LIGI TUTAJ

Znów dobrą formę zaprezentowała Pogoń. Mogilnianie pokonali Tarnovię 3:1.. - Tylko ja i zawodnicy wiedzą, jak przebiegał tydzień przed meczem. Nastawiałem zespół na ten mecz od środy. Nie mogliśmy sobie pozwolić na widowiskową grę. Dziękuję zawodnikom za rozsądek, umiejętne rozłożenie sił i zrównoważenie emocji. Dziś najważniejsze były emocje. Potwierdziło się, że nie wygrywa zespół, który prowadzi grę, a ten który strzela bramki. Najważniejsze było zwycięstwo. Teraz nadal jesteśmy w grze o utrzymanie - powiedział trener Pogoni Wiesław Borończyk dla pogonmogilno.pl.
Bliscy wygranej byli piłkarze Chełminianki, który po goli Szpankiewicza w 83. minucie prowadzi 2:1 z Ostrovią. Niestety, w 87. rywale doprowadzili do wyrównania.

Wda Świecie zremisowała na wyjeździe z Centrą. Do niespodzianki doszło w Brodnicy. Świetnie radząca sobie po przerwie zimowej Sparta uległa Unii Solec Kujawski.