Hokej halowy. Srebro dla Pomorzanina Toruń, brąz dla LKS Gąsawa

W hali zawsze jesteśmy mocni. W ostatniej dekadzie tylko dwa razy nie było naszej drużyny na podium. Lech Kamiński
Udany finał Halowych Mistrzostw Polski laskarzy. W Pleszewie po raz pierwszy w historii dwie drużyny z naszego regionu stanęły na podium.

W finale po raz trzeci z rzędu spotkały się Grunwald z Pomorzaninem. Torunianie w sezonie halowym nie błyszczeli, ale w turnieju finałowym spisali się świetnie, w grupie pokonali AZS AWF Poznań i LKS Rogowo, w meczu o złoto prowadzili na początku 2:0.

LKS Gąsawa w grupie był tylko za Grunwaldem. Drużyna z Pałuk zdobyła drugi medal halowy w swojej historii, brąz miała także w 2004 roku.

Mecz o brąz: LKS Gąsawa - LKS Rogowo 9:4 (2:1)
Bramki: Warkoczewski 2 (14, 42), Mazany 3 (30, 32, 55), Janicki (36), Rożek (39), Gruszczyński (55), Hutek (58) - Pluta (30), Kuczkowski (35), Jasek 2 (45, 52).

Mecz o złoto: Pomorzanin - Grunwald 4:5 (2:2)
Bramki: Szrejter 3 (3, 14, 60), M. Makowski (42) - Bratkowski 2 (27, 35), Dutkiewicz 2 (30, 36), Rataj (57)