Trener Mariusz Bujek zwolniony z Jokera Mekro Świecie

Mariusz Bujek (w okularach) w Świeciu pracował 5 miesięcy.
Mariusz Bujek (w okularach) w Świeciu pracował 5 miesięcy. Sławomir Wojciechowski
Mariusz Bujek od niedzieli nie jest już trenerem Jokera Mekro Świecie.
Radość zwycięzcówRadość silesianek z wygranego seta 15:1 i meczu 3:2 była ogromna

Joker Mekro Świecie - Silesia Volley Mysłowice

Do nieoczekiwanej zmiany doszło na stanowisku trenera Jokera Mekro Świecie. Z pewnością przyczyniła się do tego sobotnia porażka z Silesią Volley Mysłowice 2:3, a zwłaszcza tie-break, w którym świecianki zdobyły tylko jeden punkt. Wczoraj beniaminek rozwiązał kontrakt z Mariuszem Bujkiem za porozumieniem stron.
W oficjalnym komunikacie przesłanym dziennikarzom czytamy:
"Zarząd MUKS Joker Świecie informuje, iż z dniem 14.12.2014 r. został rozwiązany kontrakt z pierwszym trenerem drużyny MUKS Joker Mekro, Mariuszem Bujkiem. Kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron.
Klub MUKS Joker Świecie dziękując trenerowi za współpracę, życzy powodzenia w dalszej karierze zawodowej. Do czasu znalezienia nowego trenera, obowiązki pierwszego trenera powierzone zostały asystentowi trenera, Andrzejowi Nadolnemu.

Przypomnijmy, że pod wodzą Mariusza Bujka Joker w I lidze odniósł 7 zwycięstw i poniósł pięć porażek. W tabeli beniaminek zajmuje po 12. kolejkach 6. miejsce z 20 punktami. Ponadto pod wodzą Bujka Joker rozegrał dwa spotkania w Pucharze Polski wygrywając z Orłem Malbork 3:0 i przegrywając z Roltex Zawisza Sulechów 0:3.

We wtorek ostatni tegoroczny mecz

Jutro Joker Mekro awansem rozegra spotkanie z 13. kolejki z SMS PZPS Szczyrk. Mecz rozpocznie się o godz. 17 w hali widowiskowo-sportowej w Świeciu. Andrzej Nadolny poprowadzi jokerki samodzielnie po 8 miesiącach przerwy. Przypomnijmy, że to on stoi za wszystkimi sukcesami Jokera, czyli awansami do II i I ligi oraz dwukrotnym mistrzostwem grupy 1. II ligi.