SK Bank Legionovia Legionowo lepsza od Pałacu Bydgoszcz

(STYK)
Siatkarki Pałacu Bydgoszcz pozostają bez zwycięstwa w OrlenLidze.
Siatkarki Pałacu Bydgoszcz pozostają bez zwycięstwa w OrlenLidze. Andrzej Muszyński
Siatkarki Pałacu Bydgoszcz przed tygodniem wywalczyły pierwszy punkt w tym sezonie. Dziś przegrały na wyjeździe z SK Bank Legionovią Legionowo.

Zapis relacji na żywo: Legionovia Legionowo - Pałac Bydgoszcz

Pałacanki po zdobyciu punktów z Budowlanymi Łódź, liczyły dziś na sprawienie kolejnej niespodzianki. Niestety, fatalnie weszły w mecz, zdobywając w pierwszym secie zaledwie 11 punktów.

W drugiej partii podopieczne Agaty Kopczyk prowadziły już nawet różnicą 6 punktów. Później jednak roztrwoniły tą przewagę. Jeszcze dziwniejszy był trzeci set. W nim Legionovia prowadziła na pierwszej przerwie technicznej 8:1, by przegrywać na drugiej 13:16. Gospodynie później poprawiły jednak przyjęcie i ostatecznie nie dały sobie dziś wydrzeć choćby seta.

SK BANK LEGIONOVIA LEGIONOWO - PAŁAC BYDGOSZCZ 3:0 (25:11, 25:20, 25:23)

SK BANK LEGIONOVIA (trener Maciej Kosmol): Paszek, Piątek, Algierska, Wójcik, Bechis, Thibeault, Wysocka (libero) oraz Chojnacka

PAŁAC (trener Agata Kopczyk): Czyżnielewska, Biedziak, Misiuna, Śmieszek, Fojucik, Polak, Korabiec (libero) oraz Skorupa, Twardowska, Bałdyga, Dybek, Nowakowska (libero).