Real - Barcelona online. Relacja na żywo meczu [25.10.2014]

Foto Olimpik/x-news
Nie ma drugiego takiego meczu, który wzbudzałby tak wielkie zainteresowanie jak potyczka Realu Madryt z Barceloną. U nas relacja online!

45+1' Jesus Gil Manzano kończy pierwszą połowę El Classico.
45' Niecelnie uderzał Rodriguez.
41' Spokojniejsze tempo gry. Barcelona dłużej utrzymuje się przy piłce, ale na razie nic poważniejszego z tego nie wynika.
36' Żółta kartka dla Iniesty - to już czwarte upomnienie dla gracza gości w tym meczu.
34' 1:1!!!!!!!! Pique zagrywa piłę ręką w polu karnym. Arbiter bez wahania wskazuje na jedenasty metr, a gola strzela Ronaldo.
26' Ronaldo pada w polu karnym, sędzia uznaje, że Busquets czysto powstrzymywał kontrę Portugalczyka
23' To mogło być 2:0 dla Barcelony!!! Kapitalna akcja Suareza, który świetnie wykłada piłkę Messiemu, ale strzał Argentyńczyka kapitalnie broni Casillas.
21' Akcja Barcelony, ale Mathieu notuje stratę.
18' Bravo spokojnie łapie piłkę po strzale Ronaldo.
14' Starcie Neymara z Carvalajem. Żółta kartka dla strzelca bramki.
12' Ależ szczęście mieli teraz gracze Barcelony. Świetne dogranie piłki do Benzemy, ale ten trafia najpierw w poprzeczkę, a następnie w słupek.
9' Jeszcze jeden faul Messiego i tym razem już Jesus Gil Manzano sięga po żółtą kartkę. Dominacja Królewskich.
7' Messi ostro fauluje Modricia w środkowej strefie boiska, arbiter nie pokazał Argentyńczykowi za ten faul nawet żółtej kartki. Real ruszył do ataków na bramkę rywala.
4' 0:1!!!!!! Neymar!!!! Po dośrodkowaniu Suareza, Brazylijczyk ograł dwóch obrońców i płaskim strzałem tuż przy słupku nie dał szans na skuteczną interwencję Casillasowi. Ależ zaczyna nam się ten mecz!!
1' Pierwszy gwizdek arbitra. Jesus Gil Manzano rozpoczyna El Classico. Od środka zaczęli gospodarze.

Śledź relację na żywo z drugiej połowy: Real Madryt - FC Barcelona [relacja na żywo]