Olimpia Grudziądz wygrała z GKS-em Katowice i znów zrównała się punktami z Zagłębiem Lubin [wideo]

(STYK)
Olimpia Grudziądz walczy o awans do T-Mobile Ekstraklasy.
Olimpia Grudziądz walczy o awans do T-Mobile Ekstraklasy. Fot. Paweł Skraba
Kibice w Grudziądzu mają powody do zadowolenia. Olimpia wygrała z GKS-em Katowice i nadal jest w czołówce zespołów walczących o awans do T-Mobile Ekstraklasy.

Mecz Olimpia - GKS miał duże znaczenie dla układu tabeli po 12. kolejce. Goście mieli po cichu nadzieję na wyprzedzenie biało-zielonych. Grudziądzanie jednak nie zawiedli i kontynuują serie meczów bez porażki.

Zapis relacji na żywo: Olimpia Grudziądz - GKS Katowice na żywo

W 7. minucie Olimpia wyszła na prowadzenie po bramce Rogalskiego. Półgodziny później po świetnej akcji i wymianie kilku szybkich podań w polu karnym GKS, Popović trafił do siatki z pięciu metrów i było 2:0.

Nieco nerwowo zrobiło się w szeregach grudziądzan od 51. minuty. Wtedy to goście zdobyli bramkę kontaktową, gdy na listę strzelców wpisał się Duda.