Derby dla Torunia! Elana pokonała Zawiszę II Bydgoszcz [zdjęcia, wideo]

(STYK)
Elana wygrała w Bydgoszczy.
Elana wygrała w Bydgoszczy. Fot. Andrzej Muszyński
W meczu 6. kolejki IV ligi kujawsko-pomorskiej Elana Toruń pewnie pokonała na wyjeździe Zawiszę II Bydgoszcz 4:0.

Zawisza II Bydgoszcz - Elana Toruń 0:4

W zespole Zawiszy zabrakło dziś zawodników z pierwszej drużyny. Jak poinformował nas trener drużyny rezerw "Zetki" decyzję o tym podjął Mariusz Rumak, który przygotowuje swoją ekipę do kolejnego meczu w T-Mobile Ekstraklasie.

Zapis relacji na żywo: Zawisza II Bydgoszcz - Elana Toruń na żywo

W tej sytuacji piłkarze Elany byli zdecydowanym faworytem tego meczu i nie zawiedli oczekiwań swoich kibiców. Już do przerwy torunianie prowadzili 3:0. W drugiej połowie zdobyli jeszcze jedną bramkę, choć okazji mieli znacznie więcej.

Była to druga z rzędu porażka Zawiszy II. Po wczorajszej wygranej Promień Kowalewo Pomorskie został nowym liderem IV ligi. Jednak jeżeli... Elana wygra w środę (g. 17) u siebie w zaległym meczu z Piastem Złotniki Kujawskie, to awansuje na pierwsze miejsce w tabeli. Relacja na żywo z Torunia na www.pomorska.pl!

Zawisza II Bydgoszcz - Elana Toruń 0:4 (0:3)

Bramki: Rogóż (6), Młodzieniak (26), Piskorski (45), Majchrzak (84).

ZAWISZA: Ługowski - Pekowski, Polkowski, Januszewski, Gołdyn, Kaminski (73. Barszczewski), Melnyk, Wiśniewski (71. Kubera), Nawrocki, Żylski, Chyrek.

ELANA: Kryszak - Czajkowski, Parzyszek, Poczwardowski, Młodzieniak (60. Majchrzak), Mądrzejewski (71. Melnyk), Rogóż, Piskorski (77. Cięgotura), Maćkiewicz (60. Grube), Janicki.