Podział punktów w Chojnicach. Chojniczanka - Dolcan 1:1 [wideo, zdjęcia]

(FIAŁ)
Podopieczni trenera Mariusza Pawlaka zremisowali z Dolcanem Ząbki 1:1.
Podopieczni trenera Mariusza Pawlaka zremisowali z Dolcanem Ząbki 1:1. Fot. Monika Smól
Piłkarze Chojniczanki zremisowali drugi mecz z rzędu. Dzisiaj przed własną publicznością podopieczni trenera Mariusza Pawlaka zremisowali z Dolcanem Ząbki 1:1.
Chojniczanka-DolcanSędziowie

Chojniczanka Chojnice-Dolcan Ząbki

W środę, chojniczanie zremisowali w Katowicach. Gracze Chojniczanki przyznali, że ten punkt był dla nich wynikiem rozczarowującym.

Po kwadransie gry, gdy oba zespoły wzajemnie badały siły i możliwości, jako pierwsi bramkę zdobyli gospodarze. Dośrodkowanie Rybskiego na gola zamienił Rafał Siemaszko.

Później nadal miejscowi groźniej atakowali bramkę strzeżoną przez Leszczyńskiego, ale pod koniec pierwszej połowy, rywal skontrował. Dogranie Świerblewskiego wykorzystał Grzegorz Piesio, który w sytuacji sam na sam skierował piłkę do siatki. W pierwszej połowie, sporo pracy miał też arbiter. W krótkim okresie czasu, Rafał Rokosz pokazał aż sześć żółtych kartek, oba zespoły nie stroniły od ostrej gry i dużej liczby fauli.

Po przerwie Chojniczanka i Dolcan nadal stwarzały sobie sporo sytuacji do zmiany wyniku, ale najlepszą okazję mieli rywale. Po błędzie Dumieńskiego i Radlera, bliski strzelenia gola był Neumann, ale uderzył ponad bramką. Gospodarze mogli skontrować, gdy po centrze z rzutu wolnego uderzał Radler. Niestety, ten trafił wprost w dobrze ustawionego bramkarza Dolcanu. Rywale w końcowych minutach mieli przewagę, jednak wynik nie uległ już zmianie.
Zapis relacji na żywo: Chojniczanka Chojnice - Dolcan Ząbki na żywo

Chojniczanka Chojnice - Dolcan Ząbki 1:1 (1:1)

Bramki: 1:0 Rafał Siemaszko 25. - asysta Andrzej Rybski, 1:1 Grzegorz Piesio 43. - asysta Damian Świerblewski.

CHOJNICZANKA (trener Mariusz Pawlak): Dumieński - Pietruszka, Kieruzel, Radler, Chyła - M. Gancarczyk (69. Niedziela), Zawistowski (74. Lisowski), Feciuch - Rybski (26. Iwanicki), Mikołajczak, Siemaszko.
Żółte kartki: Zawistowski, 31. - niesportowe zachowanie, Feciuch, 70. - faul, Chyła, 90+1. - faul.

DOLCAN (trener Marcin Sasal): Leszczyński - Cichocki, Tadrowski, Klepczarek, Jakubik (61. Mazek) - Łuszkiewicz, Matuszek, Świerblewski (69. Niedziela) - Osoliński - Neumann (86. Chałas), Piesio.

Żółte kartki: Tadrowski, 28. - faul, Łuszkiewicz, 29. - niesportowe zachowanie, Neumann, 30. - faul, Klepczarek, 32. - faul, Cichocki, 36. - faul, Jakubik, 49. - faul.