Zuzanna Maciejewska, zdobywczyni wielu medali w tenisie ziemnym, proponuje: - Zareklamuję Was!

(iga)
Zuzanna Maciejewska
Zuzanna Maciejewska ze zbiorów tenisistki
Zuzanna Maciejewska to jedna z czołowych polskich tenisistek. Pochodzi z Ciechocinka. Ostatnie jej starty to pasmo sukcesów.

W lipcu w Poznaniu odbyły się Młodzieżowe MP do lat 21, w których pochodząca z Ciechocinka Zuzanna
okazała się bezkonkurencyjna. Zdobyła 3 złote medale .

W grze pojedynczej w finale pokonała Martę Kowalską (Grzegórzecki Kraków) 6-2 7-5 , złoty medal w grze podwójnej, zdobyła grając wspólnie z Pauliną Czarnik (AZS Poznań) i złoty medal w grze mieszanej grając wspólnie z Maciejem Smołą (AZS Poznań) .

Na przełomie lipca i sierpnia w Gliwicach odbyły się Narodowe Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn, na których Zuzia Maciejewska zdobyła brązowy medal w grze pojedynczej i złoty medal w grze
podwójnej wspólnie z Magdaleną Fręch (MKT Łódz).

Dwa tygodnie później w Insbrucku (Austria) wygrała turniej ITF w grze podwójnej wspólnie z Camillą Rosatello z Włoch zdobywając kolejne punkty do rankingu.

Zuzanna jest otwarta na umieszczenie na swojej koszulce logo ewentualnych sponsorów. Zainteresowane osoby powinny skontaktować się z p. Joanną Maciejewską, mama tenisistki, tel. 606 512 886.