Grudziądzanie zdobyli komplet punktów. Chojniczanka - Olimpia 0:1 [zdjęcia, wideo]

(FIAŁ) [wideo dzięki uprzejmości Orange Sport]
Olimpia do tej pory nie przegrała z zespołem z Chojnic.
Olimpia do tej pory nie przegrała z zespołem z Chojnic. Monika Smól
Fatalny błąd Rafała Misztala kosztował chojniczan utratę punktów w meczu z Olimpią. Gospodarzy porażka boli bardzo, bo zwycięskiego gola, grudziądzanie strzelili w samej końcówce meczu.
Chojniczanka - OlimpiaIwanicki leży

Chojniczanka-Olimpia 0:1 (0:0)

To było niezłe spotkanie w Chojnicach. W pierwszej połowi było sporo ofensywnych akcji, ale mało celnych strzałów na bramkę obu zespołów. Czujnie grali defensorzy obu drużyn, a zwłaszcza Piter-Bućko, który na środku obrony kasował niemal każdą groźną akcję chojniczan.

Gospodarze najlepszą okazję do zdobycia bramki mieli na początku drugiej połowy, kiedy to po strzale przewrotką, niewiele pomylił się Daniel Chyła. Kilkanaście minut później, tuż obok bramki uderzył Marek Gancarczyk.

Kluczową akcję grudziądzanie przeprowadzili w 86. minucie. Z rzutu rożnego dośrodkował Kaczmarek, w piłkę nie trafił Misztal, a do siatki skierował ją Woźniak. Ten sam zawodnik chwilę potem, po raz drugi pokazał się z bardzo dobrej strony - tym razem, wybijając piłkę z linii bramkowej po strzale Pietruszki.

Zapis relacji na żywo: Chojniczanka Chojnice - Olimpia Grudziądz na żywo

Chojniczanka Chojnice - Olimpia Grudziądz 0:1 (0:0)

Bramki: 0:1 Marcin Woźniak 86. - asysta Marcin Kaczmarek.

CHOJNICZANKA (trener Mariusz Pawlak): Misztal - Chyła, Radler, Jankowski, Pietruszka - Piechowiak (54. Laskowski), Iwanicki (70. Siemaszko), Feciuch, M. Gancarczyk - Rybski (75. Leśniewski), Mikołajczak.
Żółte kartki: Feciuch, Jankowski.

OLIMPIA (trener Dariusz Kubicki): Sapela - Jaroch, Łabędzki, Piter-Bućko, Woźniak - Rogalski (71. Suchocki), Kłus, Smoliński (67. Popović), Kaczmarek - Cieśliński, Aleksander (87. Żołądź).
Żółte kartki: Aleksander, Woźniak.

Sędziował: Sebastian Krasny (Kraków).