Olimpia Grudziądz przegrała z Flotą Świnoujście [wideo, zdjęcia]

Piotr Bilski
Trenerzy obu drużyn Tomasz Kafarski i Dariusz Kubicki.
Trenerzy obu drużyn Tomasz Kafarski i Dariusz Kubicki. Piotr Bilski
Olimpia Grudziądz - Flota Świnoujście to mecz z podtekstami. Chodzi przede wszystkim o osobę Tomasza Kafarskiego, byłego trenera Olimpii, który obecnie prowadzi Flotę.
Olimpia Grudziądz przegrała z Flotą Świnoujście 0:

Olimpia Grudziądz - Flota Świnoujście 0:2

Niestety, dziś cieszył się Tomasz Kafarski i jego drużyna. Flota wygrała z Olimpią 2:0. Pierwszego gola strzelił w 22. minucie Niewiada, a prowadzenie gości podwyższył 20 minut później Lisowski.

Zapis relacji na żywo: Olimpia Grudziądz - Flota Świnoujście na żywo

Szersza relacja w poniedziałkowej "Gazecie Pomorskiej". Na naszej stronie wkrótce materiały wideo!

OLIMPIA: Sapela - Bielawski, Anđelkovič (44. Łabędzki), Piter-Bućko, Woźniak (76. Suchocki) - Kaczmarek, Kłus, Smoliński, Popović, Szczot (46. Cieśliński) - Aleksander.