Walka była twarda, ale Pomorzanin Toruń wciąż słabszy od Grunwaldu

Redakcja
Laskarze z Torunia w meczu na szczycie przegrali z liderem 5:6.
Nie udało się podtrzymać miana drużyny niepokonanej na wiosnę. Laskarze z Torunia w meczu na szczycie przegrali z liderem 5:6.

Było blisko przynajmniej remisu. Pomorzanin prowadził już w 1. minucie, gdy do bramki trafił Krystian Makowski. Potem jednak skuteczniejsi byli mistrzowie Polski, którzy objęli prowadzenie w 24 minucie i już go nie oddali. Na dwie minuty przed końcem na dystans dwóch goli Grunwald odskoczył po trafieniu Karola Majchrzaka.

W tabeli Pomorzanin wciąż jest czwarty, ale stracił dystans do wyprzedzających go Startu Gniezno i AZS AWF Poznań (6 pkt różnicy).

Pomorzanin Toruń - Grunwald Poznań 5:6 (2:4)
Bramki: 1:0 Makowski (1), 1:1 Bratkowski (18 krotki róg), 1:2 Mich. Poltaszewski (24), 1:3 Mat. Poltaszewski (28), 2:3 Kunklewski (29), 2:4 Rataj (30), 3:4 Nowakowski (41 krótki róg), 3:5 Majchrzak (43), 4:5 Szrejter (54), 4:6 Majchrzak (68), 5:6 Nowakowski (69 krótki róg)

Pomorzanin: Michał Śliwiński -Arkadiusz Rutkowski, Michał Makowski, Artur Girtler, Michał Nowakowski, Bartosz Żywiczka, Michał Raciniewski, Maciej Zieliński, Michał Kunklewski, Maciej Janiszewski, Krystian Makowski oraz Wojciech Zadka, Rafał Szrejter, Tomasz Nowicki, Filip Sobczak, Sebastian Sellner, Rafał Kamiński