Chojniczanka pokonała Flotę Świnoujście. Gole Mikołajczaka i Rybskiego [wideo]

(S), wideo: Orange sport/x-news
Paweł Skraba
W meczu 26. kolejki pierwszej ligi Chojniczanka Chojnice pokonała Flotę Świnoujście. Gole strzelili Tomasz Mikołajczak i Andrzej Rybski, którzy w ostatnich dniach są w bardzo dobrej formie.

Chojniczanie mają za sobą udane dni. Przed dzisiejszą konfrontacją wygrali w Olsztynie i Płocku oraz zremisowali z GKS Tychy. Dziś pokonali Flotę.

Zapis relacji na żywo: Chojniczanka Chojnice - Flota Świnoujście na żywo

Pierwszego gola dla Chojniczanki zdobył z rzutu karnego w 33. minucie Tomasz Mikołajczak. Goście w 56. minucie doprowadzili jednak do remisu. W 78. minucie piłkarze "Chojny" ponownie wysforowali się na prowadzenie, ktrórego nie oddali do końca. Po dośrodkowaniu Mrozika, piłkę wybijał Brljak, ale do futbolówki dopadł Rybski i umieścił ją w bramce.

Chojniczanka Chojnice - Flota Świnoujście 2:1 (1:0)

Bramki: 1:0 Tomasz Mikołajczak 33. - rzut karny, 1:1 Maciej Mysiak 56. - asysta Krzysztof Bodziony, 2:1 Andrzej Rybski 78.

CHOJNICZANKA (trener Mariusz Pawlak): Misztal - Bednarek, Radler, Jankowski, Mysona (59. Iwanicki) - Chyła, Feciuch, Mrozik, Duda (76. Jędrzejczyk) - Mikołajczak (89. Wypij), Rybski.
Żółte kartki: Mysona, 9. - faul, Chyła, 55. - faul, Jankowski, 68. - faul, Bednarek, 81. - faul, Mrozik, 90+1. - faul.

FLOTA (trener Bogusław Baniak): Brljak - Jasiński, Kieruzel, Gusocenko, Mokwa - Hosek (65. Kamiński), Grzelak, Bodziony, Niewada - Śpiączka (79. Arifović), Olszar (46. Mysiak).
Żółte kartki: Śpiączka, 23. - faul, Mysiak, 49. - faul.