Zawisza Bydgoszcz pokonał Górnika Zabrze 3:1! [zdjęcia, wideo]

(STYK), (DARK)
Zawisza pokonał Górnika Zabrze.
Zawisza pokonał Górnika Zabrze. Jarosław Pruss
Zawisza Bydgoszcz przegrywał do przerwy, ale w drugiej połowie zdobył trzy bramki i wygrał z Górnikiem Zabrze 3:1.

Zawisza Bydgoszcz-Górnik Zabrze

Zawisza do przerwy przegrywał 0:1. W 20. minucie Nakoulma ruszył prawą stroną, zagrał do Oziębały, a ten dośrodkował w pole karne. Efektowną akcję zamknął Bartosz Iwan.

Link do relacji na żywo: Zawisza Bydgoszcz - Górnik Zabrze na żywo

Wahan Geworgian po meczu Zawisza - Górnik

Po przerwie bydgoszczanie zaczęli grać lepiej. W 51. minucie Vasco ograł Łukasiewicza, dośrodkował w pole karne i do wyrównana doprowadził Geworgian. Później świetnymi strzałami popisał się Dudek. Najpierw w 63. minucie uderzył celnie zza pola karnego, a 5 minut później strzelił gola z rzutu wolnego.

Mecz z trybun stadionu Zawiszy oglądał Adam Nawałka, selekcjoner reprezentacji Polski.

Zawisza Bydgoszcz - Górnik Zabrze 3:1 (0:1)
ZAWISZA: Kaczmarek - Lewczuk, Nawotczyński, Micael, Ziajka - Dudek, Drygas - Geworgian, Masłowski (83. Wójcicki), Carlos - Vasco (89. Wojciechowski).
GÓRNIK: Kasprzik - Wełnicki, Łukasiewicz, Szeweluchin, Kosznik, Madej (77. Gwaze), Sobolewski, Jeż, Oziębała (69. Łuczak), Iwan (69. Drewniak), Nakoulma.