Czternastolatek, który molestował małą siostrzenicę, trafił do schroniska dla nieletnich

Dodano: 2 marca 2014, 14:02 Autor:

Po przeczytaniu artykułu w "Pomorskiej" zainterweniowała matka 3,5-letniej dziewczynki. Nie mogła się pogodzić z podaną przez nas informacją, że po 48-godzinnym zatrzymaniu chłopak, który się przyznał do zarzucanych mu czynów, wrócił do szkoły.

- Jakie mamy w Polsce prawo?! Przestępca, który skrzywdził moją córkę i dobierał się do pięcioletniego syna chodzi jakby nic się nie stało, a my się tułamy! Jesteśmy praktycznie bezdomni - denerwowała się kobieta, opowiadając nam szczegóły tego, co się stało.

Interweniowała na policji i w sądzie. Sąd w piątek wydał postanowienie o przewiezieniu 14-latka do schroniska dla nieletnich.

Przeczytaj także: Czternastolatek molestował małą siostrzenicę

Molestowana dziewczynka wyszła ze szpitala. Lekarz i psycholog zalecili rodzinie nie wracać do domu na kujawskiej wsi, ani zabierać z niego czegokolwiek, co dzieciom przypominałoby te okropne zdarzenia. Dotyczy to głównie pokrzywdzonej dziewczynki i pięcioletniego chłopca, który był świadkiem molestowania i - jak ujawnił - sam wcześniej też był molestowany przez 14-letniego wujka. To on powiedział mamie, co się stało z jego siostrą.

Kobieta z trojgiem (a nie jak mylnie podaliśmy dwojgiem) dzieci w wieku 5 lat, 3,5 roku i 1,5 roku oraz ze swoim narzeczonym koczują u jego matki w jednopokojowym mieszkaniu na jednym z toruńskich osiedli. - Niczego nie mamy, śpimy na podłodze - mówi.

Czternastolatek jest jej przyrodnim bratem. Mieszka z matką w tym samym domu, co jego przyrodnia siostra, ale w oddzielnym mieszkaniu.

Czytaj więcej o:
  • molestowanie
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
pomorska24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Najpopularniejsze

Czy w Twoim mieście wystarczająco dużo inwestuje się w infrastrukturę drogową?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 111.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Kontakt z kolportażem »

Zadzwoń 800 111 006

Napisz maila:

Jesteśmy też na:

Serwisy społecznościowe

pomorska.pl jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.pomorska.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.