KSW 23 online. Walka Pudzianowski - McCorkle live

Dodano: 7 czerwca 2013, 11:15 Autor:

W sobotę 23. gala KSW. W ciekawie zapowiadającej się walce Mariusz Pudzianowski podejmie ean "Big Sexy" McCorkle.

Dla Mariusza Pudzianowskiego będzie to 9. walka w MMA. Ostatni raz walczył na oczach pomorska.pl we wrześniu 2009 roku. Wtedy to pokonał pewnie Christosa Piliafasa.

Teraz jego rywalem będzie Sean McCorkle. 36-latek jest znacznie bardziej doświadczony. Walczył już 21 razy i zwyciężył szesnastokrotnie.

Przeczytaj także: Paweł Nastula zadebiutował w KSW. Pewnie pokonał AsplundaOstatnie walki nie były już jednak udane dla Amerykanina. Wydaje się, że najlepsze czasy ma już za sobą. Wygrał jeszcze w marcu 2012 z Richardem Białym podczas gali Bellator 60, ale później przegrał z Brianem Hedenem, Soa Paleleiem i Satoshi Ishii.

Przeczytaj także: MMA - KSW 20. Jan Błachowicz i Mariusz Pudzianowski zwyciężyli [wideo]

- Sporo czasu spędziłem na sali bokserskiej. Było trochę zapasów. Trochę mniej tym razem trenowałem w parterze. Ale dobrze się to złożyło, bowiem przeciwnik ma dobry parter. Pracowałem więc na tym, by nie sprowadził mnie do parteru. Nie chciałbym żeby rywal się na mnie położył - mówił Pudzianowski w wywiadzie dla ringpolska.pl. - Jestem przygotowany na pełen dystans! Będę męczył rywala, kąsał i uciekał, aż go wymęczę - dodał "Pudzian".

Walka Pudzianowski - McCorkle w sobotę około godziny 23. Nie zabraknie także inny walk. Michał Materla będzie walczył o obronę pasa mistrza wagi średniej. Mamed Khalidov zmierzy się z Melvinem Manhoefem.

Pudzianowski - McCorkle online

KSW23 czas na królewskie rozdanie! Oglądaj na żywo w Cyfrowym Polsacie w usłudze pay-per-view! Cena za dostęp: 40 zł. Więcej tutaj

Walkę będzie można także obejrzeć online dzięki platformie Ipla, także po wcześniejszym wykupieniu dostępu. Transmisja będzie dostępna wyłącznie dla użytkowników z POLSKI. Transmisja NIE BĘDZIE dostępna w pakiecie SPORT i MIX. Więcej tutaj

Czytaj więcej o:
  • KSW 23 online
  • Pudzianowski - McCorkle
  • Pudzianowski - McCorkle online
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
pomorska24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Najpopularniejsze

Czy śledzisz transmisje online?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 104.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Kontakt z kolportażem »

Zadzwoń 800 111 006

Napisz maila:

Jesteśmy też na:

Serwisy społecznościowe

pomorska.pl jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.pomorska.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.