Przedstawiamy kandydatki do tytułu Miss Ziemi Michałowskiej 2013

Dodano: 4 marca 2013, 9:21 Autor:

O koronę najpiękniejszej mieszkanki Ziemi Michałowskiej będą rywalizowały długonogie dziewczyny o pięknych uśmiechach. Która podbije serca jurorów?

O koronę najpiękniejszej mieszkanki Ziemi Michałowskiej będą rywalizowały długonogie dziewczyny o pięknych uśmiechach. Która podbije serca jurorów? (fot. kat)

Wszystkie są piękne. To będzie trudny wybór. Miss Ziemi Michałowskiej 2013 W tegorocznej, 15. już edycji wyborów weźmie udział 11 dziewczyn. Która założy koronę?

Odpowiedź poznamy 12 kwietnia. Tego dnia Brodnicki Dom Kultury, organizator imprezy zaprosi mieszkańców na wielki finał.

Tymczasem dziewczyny pod okiem instruktorów BDK ostro ćwiczą. Muszą przygotować układ choreograficzny, opanować sztukę poprawnej wymowy. Do tego dochodzi umiejętność zwalczenia tremy, oswojenie się z fleszem aparatów i lamp kamer. Sztuką będzie też, na pozór banalne, spędzenie kilku godzin w kilkunastocentymetrowych szpilkach, nauczenie się szybkiego przebierania. Co roku kandydatki prezentują się m.in. w sukniach wieczorowych, strojach kąpielowych i tych pasujących do tematycznej oprawy wyborów. A ta jak zwykle owiana jest tajemnicą.

Czytaj także: Korona Miss Ziemi Michałowskiej do wzięcia [zdjęcia z ostatniej gali finałowej]

W minionych latach dziewczyny prezentowały się w klimatach: indyjskich, kabaretu. Nad oprawą pracują już plastycy z BDK.

Przypomnijmy, że w ub.r. koronę założyła 24-letnia wówczas Karolina Kamińska. 12 kwietnia przekaże koronę swojej następczyni.

- Kandydatki do tytułu miss musiały spełnić kilka warunków: mieć ukończone 16 lat, co najmniej 165 cm wzrostu, a także być bezdzietnymi pannami - informowała Katarzyna Miętkiewicz, wicedyrektorka domu kultury.

Przypomnijmy, że podczas wyborów jurorzy wytypują Miss Ziemi Michałowskiej, wicemiss. Fotoreporterzy wybiorą najbardziej fotogeniczną kandydatkę. Swoją faworytkę wybierze też zebrana publiczność, czytelnicy i internauci lokalnych mediów. Główną nagrodą oprócz korony będzie 3 tys. zł i upominki. Z pustymi rękoma nie odejdzie z pewnością żadna z uczestniczek.

Przyjrzyjcie się uważnie kandydatkom. Macie już swój typ? Piszcie na naszym forum www.pomorska.pl/forum.

Wiadomości z Brodnicy

Czytaj więcej o:
  • kandydatki
  • miss
  • miss ziemi michałowskiej 2013
  • wybory
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
pomorska24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!

Czy w Brodnicy trudno jest znaleźć pracę?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 12.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Kontakt z kolportażem »

Zadzwoń 800 111 006

Napisz maila:

Jesteśmy też na:

Serwisy społecznościowe

pomorska.pl jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.pomorska.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.