Jesteś tu: Strona główna Lotto Artykuł

Losowanie Lotto z dnia 16.02.2013 [transmisja online, wyniki losowania, wideo]

Dodano: 16 lutego 2013, 11:00 Autor:

Dziś losowanie Lotto. Do wygrania jest aż 30 milionów złotych. Link do transmisji online z losowania znajdziesz na naszej stronie. Nie zabraknie także wyników losowania.

Dziś losowanie Lotto. Do wygrania jest aż 30 milionów złotych. Link do transmisji online z losowania znajdziesz na naszej stronie. Nie zabraknie także wyników losowania. (fot. archiwum)

Dziś losowanie Lotto. Do wygrania jest aż 30 milionów złotych. Link do transmisji online z losowania znajdziesz na naszej stronie. Nie zabraknie także wyników losowania.

Ostatni raz szczęśliwa szóstka została wytypowana 26 stycznia w Warszawie, gdzie jeden z graczy wzbogacił się o 2,9 mln zł.

Obecna kumulacja narasta od 28 stycznia. W tym roku nie graliśmy jeszcze o tak wielką kwotę liczoną w dziesiątkach milionów złotych. Spora kumulacja - 21 milionów była już w czwartek. Wtedy jednak nikt nie wytypował wylosowanych liczb - 48, 8, 24, 29, 38, 35.

Przeczytaj także: Dwa zakłady za 16 zł. W Chojnicach padła szóstka w Lotto!

Już teraz warto się zastanowić na co wydać wielkie pieniądze z wygranej. Ostatecznie "szóstka” pada średnio raz w tygodniu, a zatem warto wykorzystać szansę. A jak zagrać? Wystarczy wytypować 6 z 49 liczb. Może to też za nas zrobić Lottomat. Cena jednego zakłady to 3 złote (20 proc. tej kwoty stanowią dopłaty).

Najwyższa wygrana w historii Lotto (i zarazem gier losowych w Polsce) padła 9 lutego ub. roku w Gdyni. Jednemu z naszych Graczy dopisało niezwykłe szczęście, bowiem wygrał dokładnie 33 787. Największa kumulacja także była w ubiegłym roku, ale trafiono trzy "szóstki". Także na terenie pojawiania się naszej gazety nie zabrakło wysokich wygranych. W Chojnicach ktoś kupił dwa za

kłady na chybił trafił na dwa losowania za 16 złotych. Wtedy 51 mln 337 tys 80 zł rozdysponowano między Chojnice, Sosnowiec i Wrocław. Szczęście przyniosły liczby 5, 37, 40, 41, 45, 47. Okazało się, że jednak nikt nie odebrał wygranej za "padniętą" w Chojnicach "szóstkę".

Dzisiejsze losowanie Lotto rozpocznie się jak zwykle o godz. 22.15. Życzymy szczęścia!

Kumulacja w Lotto 16.02.2013 - transmisja online

Transmisję z Losowania Lotto (16.02.2013) obejrzeć będzie można w internecie. Link podajemy poniżej.

Kumulacja w Lotto 16.02.2013 - transmisja online

Wyniki losowania znaleźć będzie można na naszej stronie.

Czytaj więcej o:
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
pomorska24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Najpopularniejsze

Czy wygrałeś kiedyś w Lotto?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 306.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Kontakt z kolportażem »

Zadzwoń 800 111 006

Napisz maila:

Jesteśmy też na:

Serwisy społecznościowe

pomorska.pl jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.pomorska.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.