Serwis jest częścią portalu portal regionalny

zuzel » Żużel - KS Toruń

dodano: 26 listopada 2012, 11:14

tagi:Tomasz GollobTomasz Gollob w ToruniuUnibax Toruń

To pewne! Tomasz Gollob w Toruniu! Kontrakt podpisze w grudniu

(jp)

Nie ma już żadnych wątpliwości. Tomasz Gollob, najlepszy w historii polski żużlowiec, ikona Polonii Bydgoszcz, kolejny sezon spędzi na Motoarenie.

Tomasz Gollob będzie częstym gościem na Motoarenie.

Tomasz Gollob będzie częstym gościem na Motoarenie.

(Mariusz Murawski)

O rozmowach żużlowca z Unibaksem informowaliśmy jako pierwsi dwa tygodnie temu. Początkowo niewielu wierzyło w takie możliwości. Tym bardziej, że klub nie wypowiadał się w tej sprawie. Negocjacje prowadził osobiście Roman Karkosik, ale już wszystkie szczegóły zostaną ustalone.

Na razie nie ma oficjalnej informacji na temat kontraktu, ale pomyślne zakończenie wieści potwierdził także portal torun.com.pl. To ważne, bo należy także do Karkosika i jest ostatnio tubą propagandową spółki żużlowej.

Zobacz koniecznie: Po raz 52. wybieramy najpopularniejszego sportowca Kujaw i Pomorza. Każdy może zgłosić swojego kandydata

Oficjalnie kontrakt i prezentację Golloba klub planuje na grudzień. 41-letni wychowanek Polonii jest mistrzem świata sprzed dwóch lat i najlepszym polskim żużlowcem w historii. Unibax będzie jego piątym klubem w polskiej lidze, startował wcześniej także w Gdańsku, Tarnowie i ostatnio w Gorzowie.

Unibax wygrał przetarg o Golloba z Polonią, Startem Gniezno, a przede wszystkim Marmą Rzeszów. Zadecydowała o tym stabilność finansowa spółki oraz Motoarena, na której bydgoszczanin uwielbia się ścigać.

Gazeta Pomorska

Czytaj e-wydanie » Kup online

Wideo

więcej » |

Sonda

Której drużynie kibicujesz?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 560.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press sp. z o.o. 2001-2015