Serwis jest częścią portalu portal regionalny

pilka » Piłka - A klasa KPZN

dodano: 11 listopada 2012, 17:48

Czytaj więcej o:
  • A klasa K-PZPN

Mustang Ostaszewo lepszy w meczu na szczycie [podsumowanie zmagań w A klasie]

(S-G)

Rozegrano kolejne mecze A klasy bydgoskiej, inowrocławskiej i toruńskiej. W ostatniej z wymienionych grup doszło do meczu na szczycie. Zwyciężył Mustang Ostaszewo.

W poprzedniej kolejce BKS Bydgoszcz pokonał na własnym boisku Czarnych Nakło 3:0.

W poprzedniej kolejce BKS Bydgoszcz pokonał na własnym boisku Czarnych Nakło 3:0.

(fot. Marek Kaśków/archiwum)

Wyniki A klasy inowrocławskiej zaprezentujemy wkrótce.

Grupa 1.
Wyniki zaległych spotkań - 6. kolejka: Tor - Dąbrowa Ch. 6:4 (1:2), Plewa 2, Kowalikowski, Bzdawka, Ligmanowski, J. Brończyk po 1; 11. kolejki: BKS - Kamionka-Zjednoczeni 3:1 (0:1), M. Chludziński, P. Błażejewicz, P. Dudzik; 12. kolejki: Victoria - Łochowo 2:1 (1:0), Kłyza, Szablak - K. Szymkowiak.
1. Wisła Nowe 13 36 43-14
2. Tor Laskowice Pomorskie 13 29 41-22
3. Sparta Przysiersk 13 28 25-14
4. KS Łochowo 13 24 40-25
5. Grom Więcbork 13 24 30-22
6. Czarni Nakło nad Notecią 13 20 31-31
7. BKS Bydgoszcz 13 19 32-24
8. Tucholanka/Hydrotor Tuchola 13 17 39-35
9. Gwiazda Bydgoszcz 13 17 18-27
10. Kamionka-Zjednoczeni Kamień Krajeński 13 16 20-24
11. Victoria Koronowo 13 10 15-31
12. LKS Dąbrowa Chełmińska 13 10 19-37
13. Myśliwiec Gostycyn 13 7 13-34
14. Zryw Wielki Lubień 13 4 13-39

Przeczytaj także: Bez zmian na czele tabel [podsumowanie zmagań w A klasie]

Grupa 3.
Mustang - Sokół 2:0 (0:0); Bobrowo - Unislavia 1:2 (0:0), Myśliński; Victoria - Stal 5:2 (3:0), M. Dąbrowski 2; Piast - Pomowiec 2:3 (0:2), D. Zająkała, M. Lipowski; Kasztelan - Iskra 2:1 (0:0), B. Granat 2; Węgrowianka - Saturn 2:0 (1:0), M. Dierżawski, K. Skowron; StS Zamek - Gwiazda 5:1 (1:0), A. Ziemlewski.
1. Mustang Ostaszewo 13 28 30-15
2. Sokół Radomin 13 28 37-20
3. Iskra Ciechocin 13 25 41-24
4. Stal Grudziądz 13 19 17-16
5. Pomowiec Kijewo Królewskie 13 18 21-25
6. Gwiazda Starogród 13 17 19-29
7. Unislavia Unisław 13 17 24-23
8. LZS Bobrowo 13 17 19-22
9. Węgrowianka Węgrowo 12 16 19-21
10. Victoria Lisewo 13 15 29-30
11. Kasztelan Papowo Biskupie 13 15 12-16
12. Saturn Ostrowite 13 13 20-27
13. StS Zamek Bierzgłowski 12 13 16-18
14. Piast Łasin 13 9 26-44

Forum

  • Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Wyniki T-Mobile Ekstraklasy

Cracovia-Ruch Chorzów1:0
Legia Warszawa-Lechia Gdańsk1:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała-Górnik Łęczna1:0
Śląsk Wrocław-Piast Gliwice3:0
Jagiellonia Białystok-Pogoń Szczecin5:0
Korona Kielce-Lech Poznań2:2
Górnik Zabrze-Wisła Kraków0:5
Zawisza Bydgoszcz-GKS Bełchatów2:1

Tabela T-Mobile Ekstraklasy

1.Legia Warszawa122326-13
2.Jagiellonia Białystok122323-15
3.Śląsk Wrocław122321-15
4.Wisła Kraków122123-15
5.Górnik Zabrze122120-14
6.GKS Bełchatów121911-11
7.Lech Poznań121826-14
8.Podbeskizie Bielsko-Biała121719-19
9.Lechia Gdańsk121617-16
10.Pogoń Szczecin121617-20
11.Górnik Łęczna121516-19
12.Piast Gliwice121514-17
13.Cracovia121412-18
14.Ruch Chorzów12810-18
15.Korona Kielce1288-21
16.Zawisza Bydgoszcz12714-32

Wyniki I ligi

Widzew Łódź-Bytovia Bytów0:1
Dolcan Ząbki-Olinpia Grudziądz2:2
GKS Katowice-Stomil Olsztyn2:1
Flota Świnoujście-Chojniczanka Chojnice2:1
Sandecja Nowy Sącz-Chrobry Głogów2:1
Arka Gdynia-Pogoń Siedlce1:0
Miedź Legnica-Wigry Suwałki2:1
Termalica Nieciecza-Wisła Płock0:2
GKS Tychy-Zagłębie Lubin0:1

I liga Tabela

1.Termalica Bruk-Bet132723-11
2.Zagłębie Lubin132518-13
3.Wisła Płock132418-11
4.Olimpia Grudziądz132319-15
5.Flota Świnoujście132117-10
6.GKS Katowice132020-17
7.Stomil Olsztyn131913-9
8.Chojniczanka Chojnice131915-13
9.Dolcan Ząbki131812-11
10.Wigry Suwałki131610-13
11.Chrobry Głogów131418-24
12.Arka Gdynia131414-18
13.Bytovia Bytów131420-22
14.Sandecja Nowy Sącz131313-20
15.GKS Tychy131213-18
16.Miedź Legnica131216-24
17.Pogoń Siedlce131112-14
18.Widzew Łódź1388-16

Sonda

Zawisza Bydgoszcz utrzyma się w T-Mobile Ekstraklasie?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 48.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Media Regionalne sp. z o.o. 2001-2014