Transmisja walki Kiczko - Wach. Gala boksu online w internecie

Dodano: 10 listopada 2012, 19:00 Autor:

Dziś walka Kiczko - Wach. Zobacz transmisje z gali.

Dziś walka Kiczko - Wach. Zobacz transmisje z gali. (fot. sxc.hu)

Dziś walka Kiczko - Wach. Zobacz transmisje z gali w systemie pay-per-view i online.

Kliczko - Wach online [za darmo]. Transmisja w RTL i pay-per-view

- Na punkty Mariusz nie wygra, bo Kliczko jest lepszy technicznie. Ale jest w stanie twardo na nogach wchodzić w defensywę Ukraińca i znokautować go przed upływem 12. rundy - powiedział PAP Masternak, którego 15 listopada czeka w Norymberdze walka z Finem Juho Haapoją o tytuł ME.

Wach ma podobny bilans ringowy - 27-0. Zrówna się z Masternakiem, jeśli zwycięży faworyzowanego Kliczkę (58-3). - Na miejscu Mariusza wielu zawodników dałoby sobie spokój z boksem. Co jakiś czas miał problemy zdrowotne, a to palec, a to coś innego, potem zbyt wczesny powrót do treningów i znów pauza. Stracił wiele miesięcy, ale nigdy się nie poddał. Mam nadzieję, że również skuteczny i cierpliwy będzie w Hamburgu. Zasługuje na mistrzostwo świata jak mało kto. Jego kariera inaczej ułożyłaby się, gdyby pojechał na olimpiadę w Atenach. Niestety, igrzyska przeszły mu koło nosa, choć wygrywał z pięściarzami, którzy później stanęli na podium..." - stwierdził Masternak.

Niewiele ponad rok temu o pas czempiona w wadze ciężkiej, ale organizacji WBC, rywalizował Tomasz Adamek. We Wrocławiu przegrał ze starszym bratem Władimira Kliczki - Witalijem. - Mogę porównać Wacha z Adamkiem na podstawie ich potyczek z Irlandczykiem Kevinem McBride'em, tym samym, który w 2005 roku zakończył karierę słynnego Mike'a Tysona. Tomek męczył się z nim 12 rund, zaś Mariusz znokautował przeciwnika w czwartej rundzie. Jak dojdzie prawy Wacha, to i Kliczko, który nie jest demonem odporności na ciosy, nie będzie miał szans - zakończył jeden z największych talentów w polskim boksie.

Transmisja walki Kiczko - Wach. Gala boksu online w internecie

Transmisja z gali w Hamburgu dostępna będzie na platformie n, Cyfrowym Polsacie i Cyfrze + tylko i wyłącznie w systemie pay-per-view (PPV). Kibice za możliwość zobaczenia Wacha w akcji będą musieli zapłacić od 30 do 40 złotych.

Jest też dobra informacja - walkę Kliczko - Wach pokaże bezpłatnie niemiecka stacja RTL dostępna na platformach i w kablówkach, z tym, że z niemieckim komentarzem.

Linki do transmisji online walki Kliczko - Wach pojawia się zapewne także w internecie. Ich jakość pozostawiać będzie jednak wiele do życzenia. Ponadto będą one nielegalne.

Transmisję online zapowiada między innymi telewizja ipla.tv.

PAP

Źródło: Polska Agencja Prasowa

Czytaj więcej o:
 • gala w Hamburgu online
 • Kliczko Wach online
 • Kliczko Wach transmisja
 • Kliczko Wach za darmo
 • live
 • Mariusz Wach
 • online
 • transmisja
 • Władimir Kliczko - Wach
 • Władimir Kliczko
Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

Mariusz Wach - Władimir Kliczko. TRANSMISJA ONLINE

Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
 • Sprawdź gdzie otrzymasz najtańszy kredyt!​

pomorska24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Najpopularniejsze
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Kontakt z kolportażem »

Zadzwoń 800 111 006

Napisz maila:

Jesteśmy też na:

Serwisy społecznościowe

pomorska.pl jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.pomorska.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.