Serwis jest częścią portalu portal regionalny

dzielnicowyroku » dzielnicowy roku - artykuly

dodano: 20 lipca 2012, 11:00

Oni zwyciężyli w plebsicycie na dzielnicowego!

(MC)

Zakończyliśmy plebiscyt na Napopularniejszego Dzielnicowego 2012!. Wszystkim uczestnikom konkursu oraz naszym czytelnikom serdecznie dziekujemy.

Od lewej: Grzegorz Lewandowski, Marek Hyjek, Sławomir Paluszak.

Od lewej: Grzegorz Lewandowski, Marek Hyjek, Sławomir Paluszak.

asp. Grzegorz Lewandowski KP Lubicz liczba głosów: 5479

Zajął pierwsze miejsce i zdobył tytuł "Najpopularniejszego dzielnicowego roku 2012”. Grzegorz Lewandowski jest w policji od 2004 r. Stał się bohaterem ratując mieszkańców kamienicy przed wybuchem butli gazowych.

asp. Marek Hyjek PP Dąbrowa Chełmińska liczba głosów: 5348

W policji pracuje od 21 lat. Po pięciu latach służby został dzielnicowym. Przez ten czas zdążył już wśród mieszkańców Dąbrowy Chełmińskiej wyrobić sobie markę zaufanego, oddanego i solidnego stróża prawa.

asp. Sławomir Paluszak KP Kruszwicaliczba głosów: 3444

Rok temu był pierwszy, obecnie zajął też dobre, bo trzecie miejsce. Sławomir Paluszak jest dzielnicowym od 2006 r. Słynie z tego, że nie potrafi odmówić pomocy tym, którzy wpadli w tarapaty. I to jego zaangażowanie doceniono.

Nie tylko policjanci zasłużyli na wyróżnienia. Nagrody o wartości 200 zł otrzymają nasi Czytelnicy: Bogumiła Kalla z Kamienia Kraj., Wojciech Chachulski ze Zbiczna oraz Agata Bartkowiak z Gdyni. Zostali wylosowani spośród głosujących.

Znajdź kandydata

Artykuły

Sonda

Brak ankiety.

Tagi

Przepraszamy, w tej chwili nie ma tagów.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Media Regionalne sp. z o.o. 2001-2014