Jesteś tu: Strona główna Turystyka Artykuł

TURYSTYKA/ ZAPOWIEDZI > Na szlaki zaprasza ... ,,Szlak Brdy"

Dodano: 24 maja 2012, 13:08 Autor:

Koła i kluby Regionalnego Oddziału PTTK ,,Szlak Brdy" w bydgoszczy za praszają do Grudziądza, na Kaszuby, do Wielkopolski i do Bydgoszczy.

Od piątku - w dniach 25-27 maja - Bydgoski Klub Turystyki Rowerowej "Gryf" zaprasza na rajd rowerowy po ziemi chełmińskiej do Grudziądza. W programie również możliwość skorzystania z basenów termalnych w Grudziądzu i zwiedzanie grudziądzkiej cytadeli, Starego Miasta i okolice.
Zbiórka na dworcu PKP Bydgoszcz - Bielawy w piątek o godz. 08.00. Informacje i zapisy: Aleksander Brzozowski, tel. 508 690 023.

W sobotę 26 maja Klub Turystów Pieszych "Wędrownik" zaprasza na wycieczkę autokarową: "Ogrody tematyczne na Kaszubach". W programie jest zwiedzanie dwóch ogrodów ozdobnych: Frank i Gołubie, Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie.
Wyjazd z Bydgoszczy o godz. 7.00. Koszt ok. 60 zł (cena zawiera wejścia do 5 obiektów płatnych). Szczegółowe informacje i zapisy: Kamilla Tafelska - tel. 668-016-661; Roman Tafelski - tel. 604-620-711.

W sobotę 26 maja Koło Przewodników Turystycznych PTTK "Szlak Brdy" zaprasza wszystkich chętnych na kolejny "Spacer po Bydgoszczy - Bydgoska Secesja". Zbiórka o 10.00 na placu przed "Drukarnią" przy ul. Gdańskiej. W programie zwiedzanie ul. Gdańskiej, Cieszkowskiego, Placu Wolności, "Dzielnicy Muzycznej", Sielanki. Szczegółowe informacje u organizatora: Adam Chyliński, tel. 695 400 499.

Regiopedia.pl - wszystko o regionie

W niedzielę 27 maja Klub Turystyki Rowerowej "Żegluga" Nakło zaprasza na 23. Nadnotecki Rajd Młodego Turysty - " Zdobywamy zamek w Gołańczy ". Do stacji Białośliwie dojazd pociągiem. Trasa rajdu: Białośliwie - Szamocin - Margonin - Gołańcz - Dobieszewo - Chwaliszewo - Sierniki - Iwno - Kowalewko - Paterek - Nakło, ok. 65 km. Zbiórka - dworzec kolejowy w Nakle o godz. 7.50, odjazd pociągu do Białośliwia o 8.10.
Organizator: Paweł Ciereszko, tel. 728 454 916.

W niedzielę 27 maja Klub Turystów Pieszych "Wędrownik" w Bydgoszczy zaprasza na "Spacer po Bydgoszczy - Pomniki Przyrody. Trasa: Park Witosa, Ossolińskich, Ogród Botaniczny, Park Kochanowskiego, Park Kazimierza Wielkiego - ok. 6 km. Zbiórka o 10.00 przed budynkiem Pałacu Młodzieży (Jagiellońska 27). Szczegóły u organizatora: Piotr Kluszczyński, tel. 698 227 834.

W niedzielę 27 maja Chojnickie Towarzystwo Miłośników Roweru "Cyklista" zaprasza na 25. Ogólnopolskie Święto Roweru. Zbiórka na Rynku Starego miasta w Chojnicach o 10.00, gdzie nastąpi uroczyste otwarcie. Następnie przewidziano przejazd rowerami ulicami miasta na dalszą część imprezy do Fosy Staromiejskiej i na boisko Szkoły Podstawowej nr 1 - tam odbędą się kolejne konkurencje dla rowerzystów ale nie tylko. Szczegółowe informacje u organizatora: Andrzej Beger, e-mail: abeger@o2.pl, tel. 600 356 772.

Czytaj więcej o:
  • krajoznawstwo
  • turystyka
  • wycieczki
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
pomorska24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Najpopularniejsze

Czy masz już zaplanowany urlop?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 4.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Kontakt z kolportażem »

Zadzwoń 800 111 006

Napisz maila:

Jesteśmy też na:

Serwisy społecznościowe

pomorska.pl jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.pomorska.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.